Light & Living Hanglamp Sendai - Groen - Ø37cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer
- EAN: 8717807701017
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Creëer een natuurlijke sfeer in je interieur met de groene hanglamp Sendai van Light & Living. Het bamboe frame en de jute lampenkap zorgen voor een warme, landelijke uitstraling. Deze plafondlamp verspreidt een zacht en diffuus licht, ideaal voor een rustgevende ambiance in de woonkamer, eetkamer of slaapkamer. Het stevige bamboe frame en de donkergroene jute kap geven de lamp een natuurlijke uitstraling.
Deze hanglamp heeft een diameter van 37 cm en is geschikt voor diverse ruimtes zoals de eetkamer, hal, keuken, kantoor, toilet, werkkamer en woonkamer. Met de juiste combinatie van materialen en kleuren is de Sendai hanglamp een echte eyecatcher in elk interieur. Combineer meerdere lampen uit de Sendai serie voor een extra statement in je woonruimte.
De hanglamp is voorzien van een E27 fitting en heeft een lichtopbrengst van 450 lm. De lamp is niet dimbaar en wordt gevoed via netstroom. De bediening van de verlichting gaat eenvoudig via een wandschakelaar. Met een productgewicht van 0 kg is de hanglamp makkelijk te installeren en op te hangen aan het plafond.
De Light & Living Hanglamp Sendai wordt geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. De lamp heeft geen specifieke IP-waarde en is geschikt voor gebruik binnenshuis. De warm witte kleur van het licht draagt bij aan een gezellige en warme sfeer. De lampenkap heeft een hoogte van 66 cm en een breedte en lengte van 37 cm, waardoor deze goed past in verschillende interieurstijlen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je Light & Living Hanglamp Sendai - Groen - Ø37cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer kopen voor de prijs van € 164,24. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Light & Living Hanglamp Sendai - Groen - Ø37cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Light & Living Hanglamp Sendai - Groen - Ø37cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 139,66 voor Light & Living Hanglamp Sendai - Groen - Ø37cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer is gemeten op 29-05-2025. De hoogste prijs was € 185,90 op 17-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 46,24. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Merk | Light & Living |
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemene kenmerken
| Merk | Light & Living |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Bamboe |
| Kleur | Groen |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 450 lm |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | Light & Living |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8717807701017 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 37 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 37 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 66 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 37 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 25 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 37 cm |
| Product hoogte | 66 cm |
| Product lengte | 37 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 36.5 cm |
| Verpakking hoogte | 36.5 cm |
| Verpakking lengte | 79 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.30 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8717807701017 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Light & Living Hanglamp Sendai - Groen - Ø37cm - Modern - Hanglampen Eetkamer, Slaapkamer, Woonkamer aankoopt