Light & Living Hanglamp Subar - 10-Lamps
- EAN: 8717807636791
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Light & Living Hanglamp Subar met 10 lampen is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met een breedte van 124 cm, een diepte van 35 cm en een hoogte van 120 cm, is deze hanglamp perfect voor kamers met een hoog plafond. Het gebruik van glas en metaal in het ontwerp geeft de lamp een moderne uitstraling die in elke ruimte tot zijn recht komt.
Deze hanglamp is voorzien van 10 fittingen met een E27 type fitting, geschikt voor lampen met een wattage van maximaal 25W per lamp. Het snoer heeft een lengte van 120 cm en de lamp is in hoogte verstelbaar, waardoor je de ophanging naar wens kunt aanpassen. Met een gewicht van 8,50 kg voelt deze lamp stevig en duurzaam aan.
Hoewel de lamp niet dimbaar is en geen lichtbronnen bevat, is hij eenvoudig te bedienen met een wandschakelaar. De Subar hanglamp wordt aangesloten op netstroom en is geschikt voor gebruik binnenshuis. De lamp heeft een stralingshoek van 360° en verspreidt een warm wit licht.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Light & Living Hanglamp Subar - 10-Lamps kopen voor de prijs van € 295,47. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Light & Living Hanglamp Subar - 10-Lamps te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Light & Living Hanglamp Subar - 10-Lamps in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Light & Living Hanglamp Subar - 10-Lamps bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 292,45 voor Light & Living Hanglamp Subar - 10-Lamps is gemeten op 22-03-2026. De hoogste prijs was € 509,99 op 29-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 217,54. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Merk | Light & Living |
Algemene kenmerken
| Merk | Light & Living |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 8.50 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 450 lm |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | Light & Living |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8717807636791 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 124 cm |
| Product hoogte | 120 cm |
| Product lengte | 124 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 32 cm |
| Verpakking hoogte | 123 cm |
| Verpakking lengte | 62 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.50 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 8717807636791 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Light & Living Hanglamp Subar - 10-Lamps aankoopt