Light & Living Pilka Hanglamp - Zwart - Ø45x47 cm
- EAN: 8717807622800
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Light & Living Pilka Hanglamp is de perfecte toevoeging aan je interieur. Deze opengewerkte hanglamp is gemaakt van zwart metaal en heeft een moderne uitstraling dankzij het horizontale en verticale geweven patroon. Zodra je de lamp aanzet, creëert deze een prachtig effect op de muur.
Met een afmeting van Ø45x47 cm is deze hanglamp een echte eyecatcher boven een grote eettafel, in de hal of in ruimtes met een hoog plafond. De lamp hangt niet alleen aan een snoer, maar ook aan een stijlvolle metalen ketting. Deze hanglamp maakt gebruik van een lichtbron met een E27 fitting, die apart dient te worden aangeschaft.
De Pilka Hanglamp is dimbaar wanneer aangesloten op een dimmer in je lichtsysteem en in combinatie met een dimbare lichtbron. Met de mogelijkheid om de lamp aan te sluiten op een smart home systeem, biedt deze hanglamp zowel functionaliteit als stijl.
Light & Living is een toonaangevend merk in verlichting en woonaccessoires, en staat bekend om hun brede collectie in de laatste trends en kleuren. Met een garantieperiode van 2 jaar ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid.
Kortom, de Light & Living Pilka Hanglamp combineert design en functionaliteit op een unieke manier, waardoor het een waardevolle aanvulling is voor elk interieur. Haal deze prachtige hanglamp vandaag nog in huis en verlicht je ruimte op een stijlvolle manier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Light & Living Pilka Hanglamp - Zwart - Ø45x47 cm kopen voor de prijs van € 74,88. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Light & Living Pilka Hanglamp - Zwart - Ø45x47 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Light & Living Pilka Hanglamp - Zwart - Ø45x47 cm in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Light & Living Pilka Hanglamp - Zwart - Ø45x47 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 74,88 voor Light & Living Pilka Hanglamp - Zwart - Ø45x47 cm is gemeten op 28-03-2026. De hoogste prijs was € 112,26 op 29-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 37,38. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Light & Living |
Algemene kenmerken
| Merk | Light & Living |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 3.90 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | Light & Living |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8717807622800 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 45 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 45 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 47 cm |
| Lengte lampenkap | 45 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 3500 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 45 cm |
| Product hoogte | 47 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 49 cm |
| Verpakking hoogte | 54 cm |
| Verpakking lengte | 49 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.90 kg |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8717807622800 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Light & Living Pilka Hanglamp - Zwart - Ø45x47 cm aankoopt