Lindby - buitenspot - 4lichts - hout, metaal - H: 17 cm - E14 - licht hout, wit
- EAN: 4251096535761
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Lindby plafondspot met vier lampjes en houten frame is een prachtige toevoeging aan elke keuken. Met zijn landelijke uitstraling en natuurlijke materialen voegt de Thorin plafondspot een warme touch toe aan elke ruimte. De bolvormige kappen van wit gelakt metaal kunnen individueel worden aangepast, waardoor je het licht precies kunt richten zoals jij dat wilt. Dit zorgt voor een sfeervolle verlichting die perfect bijdraagt aan de ambiance van de woonkamer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampen24
- Bij Bol.com kun je Lindby - buitenspot - 4lichts - hout, metaal - H: 17 cm - E14 - licht hout, wit kopen voor de prijs van € 54,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lindby - buitenspot - 4lichts - hout, metaal - H: 17 cm - E14 - licht hout, wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lindby - buitenspot - 4lichts - hout, metaal - H: 17 cm - E14 - licht hout, wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 54,90 voor Lindby - buitenspot - 4lichts - hout, metaal - H: 17 cm - E14 - licht hout, wit is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 54,90 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Lindby |
Algemene kenmerken
| Merk | Lindby |
| Aantal lichtpunten | 4 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Hout Metaal |
| Kleur | licht hout, wit |
| Product gewicht | 1.20 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Gloeilamp |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E14 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Landelijke 4-lichts plafondspot hout met wit - Thorin+ indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. Exclusief transformator/driver. |
Productinformatie
| Merk | Lindby |
| Type opbouwspot | Plafond Wand |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4251096535761 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/99404/energy-label-99404-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer Eetkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 0 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 67 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 16 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 69 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.60 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 4251096535761 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lindby - buitenspot - 4lichts - hout, metaal - H: 17 cm - E14 - licht hout, wit aankoopt