Lucovitaal - Glucosamine Puur - 120 tabletten - Voedingssupplementen
- EAN: 8713713062334
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:55:52 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Plein
- Bij Bol.com kun je Lucovitaal - Glucosamine Puur - 120 tabletten - Voedingssupplementen kopen voor de prijs van € 11,48. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lucovitaal - Glucosamine Puur - 120 tabletten - Voedingssupplementen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Lucovitaal - Glucosamine Puur - 120 tabletten - Voedingssupplementen in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Lucovitaal - Glucosamine Puur - 120 tabletten - Voedingssupplementen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,00 voor Lucovitaal - Glucosamine Puur - 120 tabletten - Voedingssupplementen is gemeten op 30-07-2025. De hoogste prijs was € 25,99 op 01-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 19,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Lucovitaal |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | D-Glucosamine HCl Vulstof (Microkristallijne cellulose) Stabilisators (Povidon K30, Povidon K90, Crospovidon) Antiklontermiddel (Magnesiumstearaat) Coating (Hypromellose, Calciumcarbonaat, Vanillesmaak). |
| Allergeneninformatie | Niet bekend |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Lees de gebruiksaanwijzing op de verpakking |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Kamertemperatuur |
| Fabrikant Naam | Lucovitaal |
| Fabrikant Adres | Lucovitaal |
| Voedingswaarde | Niet bekend |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Tablet |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Ja |
| Land van oorsprong | Europa |
| NUT-nummer | AS 472/168 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 120 tabletten in potje |
| Inhoud | 120 ml |
| Verpakking breedte | 58 mm |
| Verpakking hoogte | 52 mm |
| Verpakking lengte | 59 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Soja |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 165 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 8713713062334 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lucovitaal - Glucosamine Puur - 120 tabletten - Voedingssupplementen aankoopt