Lucovitaal Visolie Super Omega 3 120 capsules
- EAN: 8713713082387
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:55:52 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Plein
- Bij Bol.com kun je Lucovitaal Visolie Super Omega 3 120 capsules kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lucovitaal Visolie Super Omega 3 120 capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lucovitaal Visolie Super Omega 3 120 capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,50 voor Lucovitaal Visolie Super Omega 3 120 capsules is gemeten op 30-07-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 01-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 22,49. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Lucovitaal |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Visolie, Visgelatine, Teunisbloemolie, Verdikkingsmiddel (Glycerol), Vitamine E, Gezuiverd water. Bevat geen synthetische conserveermiddelen, geur- en smaakstoffen. |
| Allergeneninformatie | Bevat: VisVrij van: Melk (inclusief Lactose), gluten, noten, pinda's, ei, soja, weekdieren, schaaldieren, selderij, mosterd, lupine, sesamzaad en sulfiet. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 3 capsules per dag innemen met water. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Kamertemperatuur |
| Fabrikant Naam | - |
| Fabrikant Adres | - |
| Voedingswaarde | n.v.t. |
Productinformatie
| Geslacht | Unisex |
| Land van oorsprong | Europa |
| NUT-nummer | NUT 472/71 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 120 ml |
| Verpakking breedte | 118 mm |
| Verpakking hoogte | 104 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
Overige kenmerken
| Verpakkingsgewicht | 235 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 8713713082387 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lucovitaal Visolie Super Omega 3 120 capsules aankoopt