Osram Haloline Eco - 64684 - 48W - R7s
- EAN: 4008321928054
- Categorie(n): Lichtbronnen Halogeenlampen
Prijs doorgegeven op : 14-05-2026 06:05:33 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Osram Haloline Eco - 64684 - 48W - R7s kopen voor de prijs van € 14,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Osram Haloline Eco - 64684 - 48W - R7s te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 14 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Osram Haloline Eco - 64684 - 48W - R7s bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor Osram Haloline Eco - 64684 - 48W - R7s is gemeten op 24-11-2024. De hoogste prijs was € 19,99 op 24-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,04. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Osram |
|---|---|
| Fitting | R7s |
Algemeen
| Merk | Osram |
| Lichtbron | Halogeenlamp |
Productspecificaties
| Fitting | R7s |
| Met dimfunctie | Ja |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | G |
| Vorm lichtbron | Buis |
| Kleur glas | Helder |
| Lumen per lichtpunt | 500 lm |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Wattage per lichtpunt | 48 W |
Technische specificaties
| Bediening verlichting | Bediening via armatuur |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Levensduur lichtbronnen | 3 jaar |
| CRI | 82 |
Afmetingen
| Diameter | 1 cm |
| Product hoogte | 11.5 cm |
Smart Home
| Bediening via mobiele app | Nee |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Verpakking breedte | 20 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsgewicht | 20 g |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
EAN
| EAN | 4008321928054 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Osram Haloline Eco - 64684 - 48W - R7s aankoopt