OSRAM TL-lamp Energielabel: A (A++ - E) G5 8 W N/A 840 Buis (Ø x l) 16 mm x 288 mm 1 stuk(s)
- EAN: 4008321067241
- Categorie(n): Lichtbronnen TL-buizen
Deze hoogwaardige OSRAM TL-lamp is een energiezuinige en duurzame verlichtingsoplossing voor verschillende toepassingen. Met een lampvoet van het type G5 en een vermogen van 8 W, biedt deze lamp voldoende helderheid voor diverse ruimtes. Het licht dat deze TL-lamp uitstraalt heeft een koele witte kleur, wat ideaal is voor winkels, supermarkten en openbare gebouwen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat OSRAM TL-lamp Energielabel: A (A++ - E) G5 8 W N/A 840 Buis (Ø x l) 16 mm x 288 mm 1 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor OSRAM TL-lamp Energielabel: A (A++ - E) G5 8 W N/A 840 Buis (Ø x l) 16 mm x 288 mm 1 stuk(s) is gemeten op 05-03-2026. De hoogste prijs was € 30,78 op 29-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 18,79. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Osram |
|---|---|
| Fitting | G5 |
| IP Waarde | IP20 |
Algemeen
| Merk | Osram |
| Lichtbron | TL-lamp |
Productspecificaties
| Fitting | G5 |
| Met dimfunctie | Nee |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | G |
| Lumen per lichtpunt | 430 lm |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Kleur licht | Koel wit licht |
| Wattage per lichtpunt | 8 W |
Technische specificaties
| IP waarde | IP20 |
| Levensduur lichtbronnen | 10000 jaar |
| CRI | 80 |
Afmetingen
| Diameter | 1.60 cm |
Smart Home
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Met sensor | Nee |
| Type sensor | Geen sensor |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Verpakking breedte | 2.000 cm |
| Verpakking hoogte | 2.000 cm |
| Verpakking lengte | 30.000 cm |
Overige kenmerken
| Accuduur | Geen accu |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsgewicht | 0.058 kg |
EAN
| EAN | 4008321067241 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je OSRAM TL-lamp Energielabel: A (A++ - E) G5 8 W N/A 840 Buis (Ø x l) 16 mm x 288 mm 1 stuk(s) aankoopt