Philips CorePro LED Lamp Reflector E27 PAR38 9W 750lm 25D - 927 Zeer Warm Wit | Beste Kleurweergave - Vervangt 60W
- EAN: 8719514443426
- Categorie(n): Lichtbronnen Led lampen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:46:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Philips CorePro LED-lamp Reflector E27 PAR38 9W 750lm 25D - 927 Zeer Warm Wit is de perfecte keuze voor wie op zoek is naar de beste kleurweergave in huis. Met een lichtopbrengst van 750 lumen en een vermogen van slechts 9W, vervangt deze lamp moeiteloos een ouderwetse 60W-lamp, waardoor je energie en kosten bespaart.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsaccessoires
- Bij Fietsaccessoires kun je Philips CorePro LED Lamp Reflector E27 PAR38 9W 750lm 25D - 927 Zeer Warm Wit | Beste Kleurweergave - Vervangt 60W kopen voor de prijs van € 25,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philips CorePro LED Lamp Reflector E27 PAR38 9W 750lm 25D - 927 Zeer Warm Wit | Beste Kleurweergave - Vervangt 60W te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips CorePro LED Lamp Reflector E27 PAR38 9W 750lm 25D - 927 Zeer Warm Wit | Beste Kleurweergave - Vervangt 60W bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,39 voor Philips CorePro LED Lamp Reflector E27 PAR38 9W 750lm 25D - 927 Zeer Warm Wit | Beste Kleurweergave - Vervangt 60W is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 23,84 op 02-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,45. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Philips |
|---|---|
| Fitting | E27 |
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemeen
| Merk | Philips |
| Lichtbron | Led-lamp |
Productspecificaties
| Fitting | E27 |
| Met dimfunctie | Nee |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | F |
| Vorm lichtbron | Reflector |
| Lumen per lichtpunt | 750 lm |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Wattage per lichtpunt | 9 W |
Technische specificaties
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Aansluitspanning | 220 V |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| CRI | 99 |
Afmetingen
| Diameter | 12.20 cm |
| Product lengte | 134 mm |
Smart Home
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Verpakking breedte | 142 mm |
| Verpakking hoogte | 1 mm |
| Verpakking lengte | 184 mm |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Nederlands |
| Voedingstype | Netstroom |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
EAN
| EAN | 8719514443426 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips CorePro LED Lamp Reflector E27 PAR38 9W 750lm 25D - 927 Zeer Warm Wit | Beste Kleurweergave - Vervangt 60W aankoopt