Philips gloeilamp kaars 25W E14 10 stuks
- EAN: 8710163176284
- Categorie(n): Lichtbronnen Gloeilampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Philips gloeilamp kaars is de perfecte verlichtingsoplossing voor een warme en sfeervolle ambiance. Met een vermogen van 25W en een kleine fitting (E14) zorgt deze lamp voor een helder en warm wit licht, ideaal voor gebruik binnenshuis. De lamp is dimbaar, waardoor je eenvoudig de lichtsterkte kunt aanpassen naar jouw voorkeur.
Met een kleurtemperatuur van 2700 K en een vorm van een kaars (B35) geeft deze gloeilamp een gezellige gloed die perfect is voor het creëren van een knusse sfeer in elke ruimte. Daarnaast heeft de lamp een levensduur van 1000 uur, wat zorgt voor langdurig gebruiksgemak.
De Philips gloeilamp kaars wordt geleverd in een verpakking van 10 stuks, zodat je gelijk meerdere ruimtes kunt voorzien van deze sfeervolle verlichting. Dankzij de zichtbare CE-markering weet je zeker dat je een kwaliteitsproduct in handen hebt.
Deze gloeilamp is ontworpen door Philips, een gerenommeerd merk op het gebied van verlichting, en biedt een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Vertrouw op de expertise van Philips en breng de juiste sfeer in huis met de Philips gloeilamp kaars.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philips gloeilamp kaars 25W E14 10 stuks kopen voor de prijs van € 45,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philips gloeilamp kaars 25W E14 10 stuks te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips gloeilamp kaars 25W E14 10 stuks bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,95 voor Philips gloeilamp kaars 25W E14 10 stuks is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 49,95 op 10-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 25,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Philips |
|---|---|
| Fitting | E14 |
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemeen
| Merk | Philips |
| Lichtbron | Gloeilamp |
Productspecificaties
| Fitting | E14 |
| Met dimfunctie | Ja |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | F |
| Vorm lichtbron | Kaars (B35) |
| Kleur glas | Helder |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
Technische specificaties
| Bediening verlichting | Bediening via armatuur |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Levensduur lichtbronnen | 1000 uur |
| CRI | 100 |
Smart Home
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Met sensor | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 10 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Universeel |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
EAN
| EAN | 8710163176284 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips gloeilamp kaars 25W E14 10 stuks aankoopt