Philips HPL-N 125W/542 E27
- EAN: 8710163146058
- Categorie(n): Lichtbronnen Halogeenlampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Philips HPL-N 125W/542 E27 is een hoogwaardige halogeenlamp van Philips die zorgt voor helder en helder licht in elke ruimte. Met een vermogen van 125W en een kleurtemperatuur van 4200 K, straalt deze lamp een warm en uitnodigend licht uit. De lichtbron heeft een levensduur van ongeveer 16000 uur, waardoor u langdurig kunt genieten van de verlichting zonder deze vaak te hoeven vervangen.
Met een diameter van 7,60 cm en een productlengte van 17,3 cm, heeft de Philips HPL-N 125W/542 E27 een compact formaat dat gemakkelijk in verschillende armaturen past. De lamp heeft een E27 fitting en kan eenvoudig worden geïnstalleerd in compatibele armaturen met een aansluitspanning van 230V.
Deze halogeenlamp heeft een CRI-waarde van 49, wat zorgt voor een goede kleurweergave van verlichte objecten. Daarnaast is de lamp bedienbaar via het armatuur, heeft geen IP-waarde en wordt geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar.
De verpakking bevat 1 Philips HPL-N 125W/542 E27 lamp en heeft een zichtbare CE-markering. De breedte van de verpakking is 96 mm, en de lamp is specifiek ontworpen voor binnen gebruik. De handleiding is beschikbaar in het Nederlands en de lamp heeft geen smart home functies zoals bediening via een mobiele app of Bluetooth-connectiviteit.
Met de Philips HPL-N 125W/542 E27 haalt u een betrouwbare en duurzame verlichtingsoplossing in huis die voldoet aan de hoge kwaliteitsstandaarden die u van Philips mag verwachten. Geniet van helder en sfeervol licht in elke kamer met deze hoogwaardige halogeenlamp.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philips HPL-N 125W/542 E27 kopen voor de prijs van € 19,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philips HPL-N 125W/542 E27 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips HPL-N 125W/542 E27 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,50 voor Philips HPL-N 125W/542 E27 is gemeten op 20-11-2024. De hoogste prijs was € 22,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Philips |
|---|---|
| Fitting | E27 |
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemeen
| Merk | Philips |
| Lichtbron | Halogeenlamp |
Productspecificaties
| Fitting | E27 |
| Met dimfunctie | Nee |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | G |
| Vorm lichtbron | Halfrond |
| Kleurtemperatuur | 4200 K |
| Wattage per lichtpunt | 125 W |
Technische specificaties
| Bediening verlichting | Bediening via armatuur |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Levensduur lichtbronnen | 16000 uur |
| CRI | 49 |
Afmetingen
| Diameter | 7.60 cm |
| Product lengte | 17.3 cm |
Smart Home
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Met sensor | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Verpakking breedte | 96 mm |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Nederlands |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
EAN
| EAN | 8710163146058 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips HPL-N 125W/542 E27 aankoopt