Philips Hue Nightingale Wandlamp voor Buiten Up & Down (Roestvrij Staal) - Buitenlamp - GU10 - Warmwit Licht - Incl. Hue Dimmer Switch - Hue White
- EAN: 8720169112315
- Categorie(n): Wandlampen
De Philips Hue Nightingale Wandlamp voor Buiten Up & Down is de perfecte toevoeging aan jouw tuin of terras. Met deze roestvrijstalen buitenlamp creëer je prachtige lichteffecten in twee richtingen op je buitenmuur. Het tijdloze ontwerp past moeiteloos in elke buitenomgeving en zorgt voor een stijlvolle uitstraling.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips Hue Nightingale Wandlamp voor Buiten Up & Down (Roestvrij Staal) - Buitenlamp - GU10 - Warmwit Licht - Incl. Hue Dimmer Switch - Hue White bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 45,23 voor Philips Hue Nightingale Wandlamp voor Buiten Up & Down (Roestvrij Staal) - Buitenlamp - GU10 - Warmwit Licht - Incl. Hue Dimmer Switch - Hue White is gemeten op 21-06-2025. De hoogste prijs was € 86,38 op 08-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 41,15. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Philips Hue |
| IP Waarde | IP44 |
Algemene kenmerken
| Merk | Philips Hue |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 8.20 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Roestvrij Staal |
| Vorm | Ovaal |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Bediening via afstandsbediening Bediening via mobiele app Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 400 lm |
| IP waarde | IP44 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Apple HomeKit Google Assistant Philips Hue SmartThings |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1x Philips Nightingale Wandlamp, 2x Philips Hue White GU10 Spotjes |
Productinformatie
| Merk | Philips Hue |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| EAN | 8720169112315 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS iPadOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Ja, met bijzondere eisen, zie productinfo |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 48 maanden na introductiedatum |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accuduur | Geen accu |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geintegreerde USB poort | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Balkon Buiten |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Lichtrichting | Uplight en downlight |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Ja |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8.20 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 9.70 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 104 mm |
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 181 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.67 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 4.2 W |
EAN
| EAN | 8720169112315 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips Hue Nightingale Wandlamp voor Buiten Up & Down (Roestvrij Staal) - Buitenlamp - GU10 - Warmwit Licht - Incl. Hue Dimmer Switch - Hue White aankoopt