Philips Hue Runner Opbouwspot (Wit) - Warmwit Licht - Incl. Hue Dimmer Switch - Plafondspot met 2 Lichtpunten - GU10 - Hue White
- EAN: 8718696906224
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Philips Hue Runner Opbouwspot in het wit brengt sfeervol en warmwit licht in huis. Met de inbegrepen Hue Dimmer Switch kun je eenvoudig de verlichting aanpassen naar jouw wensen. Deze plafondspot heeft 2 lichtpunten met GU10 fittingen voor de Hue White spots.
De opbouwspot is draaibaar en kantelbaar, waardoor je de lichtrichting kunt aanpassen naar jouw voorkeur. De spotjes hebben een lichtopbrengst van 1055 lm per lichtpunt en een kleurtemperatuur van 2700 K voor aangenaam warm wit licht.
De Runner Opbouwspot is geschikt voor diverse ruimtes zoals de woonkamer, slaapkamer, keuken of kantoor. De verpakking bevat 1x Runner Opbouwspot, 2x Hue White GU10 Spotjes en 1x Hue Dimmer Switch voor gemakkelijke bediening.
Met de Philips Hue Runner Opbouwspot haal je een stijlvolle en functionele verlichtingsoplossing in huis. Bedien de verlichting via de mobiele app, wandschakelaar of afstandsbediening voor optimaal gebruiksgemak.
Deze smart home oplossing van Philips Hue is compatibel met diverse platforms zoals Alexa Amazon, Apple HomeKit, Google Assistant en uiteraard Philips Hue. Creëer de perfecte sfeer in huis en geniet van hoogwaardige verlichting met de Runner Opbouwspot.
Met een garantie van 2 jaar en ondersteuning met updates tot minimaal 48 maanden na de introductiedatum ben je verzekerd van langdurig gebruiksgemak. Maak je interieur compleet met de Philips Hue Runner Opbouwspot voor wit warm licht in elke ruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philips Hue Runner Opbouwspot (Wit) - Warmwit Licht - Incl. Hue Dimmer Switch - Plafondspot met 2 Lichtpunten - GU10 - Hue White kopen voor de prijs van € 86,54. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philips Hue Runner Opbouwspot (Wit) - Warmwit Licht - Incl. Hue Dimmer Switch - Plafondspot met 2 Lichtpunten - GU10 - Hue White te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Philips Hue Runner Opbouwspot (Wit) - Warmwit Licht - Incl. Hue Dimmer Switch - Plafondspot met 2 Lichtpunten - GU10 - Hue White in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips Hue Runner Opbouwspot (Wit) - Warmwit Licht - Incl. Hue Dimmer Switch - Plafondspot met 2 Lichtpunten - GU10 - Hue White bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 86,54 voor Philips Hue Runner Opbouwspot (Wit) - Warmwit Licht - Incl. Hue Dimmer Switch - Plafondspot met 2 Lichtpunten - GU10 - Hue White is gemeten op 31-03-2026. De hoogste prijs was € 125,58 op 10-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 39,04. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Philips Hue |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Philips Hue |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 95 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| Product gewicht | 0.94 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Draaibaar Kantelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Bediening via afstandsbediening Bediening via mobiele app Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 1055 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Apple HomeKit Google Assistant Philips Hue |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | 1x Runner Opbouwspot, 2x Hue White GU10 Spotjes, 1x Hue Dimmer Switch |
Productinformatie
| Merk | Philips Hue |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718696906224 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS iPadOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Ja, met bijzondere eisen, zie productinfo |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 48 maanden na introductiedatum |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Accuduur | Geen accu |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Lichtrichting | Uplight en downlight |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Ja |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 10.90 cm |
| Product lengte | 30.50 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 158 mm |
| Verpakking hoogte | 113 mm |
| Verpakking lengte | 317 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.09 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 11 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718696906224 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips Hue Runner Opbouwspot (Wit) - Warmwit Licht - Incl. Hue Dimmer Switch - Plafondspot met 2 Lichtpunten - GU10 - Hue White aankoopt