Philips Hue Uitbreidingspakket - E27 - met 2 Standaard Lampen - Wit en Gekleurd Licht - Incl. 1 Hue Wall Switch - Hue White and Color Ambiance
- EAN: 8718696905920
- Categorie(n): Lichtbronnen Led lampen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:09:47 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Start je smart home avontuur met het Philips Hue Uitbreidingspakket. Dit pakket bevat twee Philips Hue White and Color Ambiance LED-lampen met E27-fitting. Met deze lampen kun je genieten van warm tot koelwit licht en meer dan 16 miljoen kleuren, waardoor je elke kamer naar wens kunt verlichten.
Met de mogelijkheid om de lampen te bedienen via de Hue Bluetooth-app of de Hue bridge, heb je volledige controle over je verlichting. Voeg de Hue bridge toe om toegang te krijgen tot alle slimme verlichtingsfuncties, waaronder het personaliseren van lichtscènes en het instellen van handige timers.
Daarnaast bevat dit uitbreidingspakket een handige Philips Hue wall switch module waarmee je je slimme lampen op een traditionele manier kunt bedienen. Monteer de module eenvoudig achter je bestaande lichtschakelaar en voorkom dat je lampen onbereikbaar worden wanneer de schakelaar wordt uitgeschakeld.
Dit Philips Hue Uitbreidingspakket is compatibel met bekende smart home platforms zoals Amazon Alexa, Google Assistant, Philips Hue en Apple HomeKit. Met een levensduur van 25.000 uur en een fabrieksgarantie van 2 jaar kun je met dit pakket jarenlang genieten van slimme verlichting in huis.
Ervaar de vele mogelijkheden van Philips Hue en creëer de ideale sfeer in elke kamer met de White and Color Ambiance LED-lampen en handige bedieningsopties.
Laat je verbeelding de vrije loop en transformeer je huis in een slimme en kleurrijke oase met het Philips Hue Uitbreidingspakket.
"- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philips Hue Uitbreidingspakket - E27 - met 2 Standaard Lampen - Wit en Gekleurd Licht - Incl. 1 Hue Wall Switch - Hue White and Color Ambiance kopen voor de prijs van € 108,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philips Hue Uitbreidingspakket - E27 - met 2 Standaard Lampen - Wit en Gekleurd Licht - Incl. 1 Hue Wall Switch - Hue White and Color Ambiance te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is Philips Hue Uitbreidingspakket - E27 - met 2 Standaard Lampen - Wit en Gekleurd Licht - Incl. 1 Hue Wall Switch - Hue White and Color Ambiance in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips Hue Uitbreidingspakket - E27 - met 2 Standaard Lampen - Wit en Gekleurd Licht - Incl. 1 Hue Wall Switch - Hue White and Color Ambiance bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 99,73 voor Philips Hue Uitbreidingspakket - E27 - met 2 Standaard Lampen - Wit en Gekleurd Licht - Incl. 1 Hue Wall Switch - Hue White and Color Ambiance is gemeten op 20-05-2025. De hoogste prijs was € 131,73 op 10-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 32,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Philips Hue |
|---|---|
| Fitting | E27 |
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemeen
| Merk | Philips Hue |
| Lichtbron | Led-lamp |
Productspecificaties
| Fitting | E27 |
| Met dimfunctie | Ja |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | F |
| Vorm lichtbron | Halfrond |
| Kleur glas | Mat |
| Lumen per lichtpunt | 806 lm |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Kleur licht | RGBW |
| Wattage per lichtpunt | 9 W |
Technische specificaties
| Bediening verlichting | Bediening via mobiele app Wandschakelaar |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| CRI | 80 |
Afmetingen
| Diameter | 6 cm |
| Product hoogte | 11 cm |
Smart Home
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant Philips Hue Apple HomeKit |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 48 maanden na introductiedatum |
| Met sensor | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 3 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 143 mm |
| Verpakking lengte | 143 mm |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsgewicht | 430 g |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
EAN
| EAN | 8718696905920 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips Hue Uitbreidingspakket - E27 - met 2 Standaard Lampen - Wit en Gekleurd Licht - Incl. 1 Hue Wall Switch - Hue White and Color Ambiance aankoopt