Philips myLiving RUNNER LED white LED Spot light Wit Oppervlak-spotverlichting Geschikt voor gebruik binnen GU10 3,5 W A++
- EAN: 0915004062902
- Categorie(n): Opbouwspots
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips myLiving RUNNER LED white LED Spot light Wit Oppervlak-spotverlichting Geschikt voor gebruik binnen GU10 3,5 W A++ bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 97,98 voor Philips myLiving RUNNER LED white LED Spot light Wit Oppervlak-spotverlichting Geschikt voor gebruik binnen GU10 3,5 W A++ is gemeten op 27-08-2025. De hoogste prijs was € 99,99 op 20-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Philips |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Paneel type | LED |
Algemene kenmerken
| Merk | Philips |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 30.50 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Product gewicht | 0.90 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 5 lm |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Kleurtemperatuur | 12000 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Plafondlamp · Lampen · Gebruiksaanwijzing. |
Productinformatie
| Merk | Philips |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 0915004062902 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Breedte montageplaat | 30.5 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 2 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 10.90 cm |
| Product lengte | 30.50 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 9 mm |
| Verpakking hoogte | 10.9 mm |
| Verpakking lengte | 30.5 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 0 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 0915004062902 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips myLiving RUNNER LED white LED Spot light Wit Oppervlak-spotverlichting Geschikt voor gebruik binnen GU10 3,5 W A++ aankoopt