Philips Python wandlamp - Ultra Efficient - RVS - 3,8W
- EAN: 8720169263758
- Categorie(n): Wandlampen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:44:29 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Philips Python wandlamp is een ideale keuze voor wie op zoek is naar prachtige tuinverlichting op een duurzame manier. Deze lampen zijn niet alleen energiezuinig, maar hebben ook een frame van roestvrij staal voor extra duurzaamheid. Dankzij de baanbrekende technologie besparen de Ultra Efficient buitenlampen van Philips meer energie dan ooit tevoren, terwijl ze tegelijkertijd materiaalverspilling verminderen. Met een indrukwekkende levensduur van maar liefst 50.000 uur gaan deze lampen twee keer langer mee dan standaard LED-buitenlampen van Philips en verbruiken ze 50% minder energie, wat perfect is voor wie geeft om een duurzamere planeet.
De Ultra Efficient LED-lampen van Philips bieden een energiebesparing van maar liefst 50% in vergelijking met soortgelijke standaard LED-lampen. Dit betekent dat elke keer dat je een standaard LED-lamp vervangt door een Ultra Efficient LED-lamp, je meteen een verschil zult merken in je energieverbruik en lagere energierekeningen zult hebben. Bovendien zorgen de lampen voor een warm, ontspannend licht met een kleurtemperatuur van 2700 K, perfect voor het creëren van een gezellige sfeer in je tuin.
Deze Philips Python wandlamp is speciaal ontworpen voor gebruik buitenshuis en is weerbestendig met een IP44-classificatie, wat betekent dat de lamp bestand is tegen stof en opspattend water. Bovendien biedt Philips een garantie van 5 jaar op het LED-systeem van deze armatuur, naast de standaardgarantie van 2 jaar. Zo kun je jarenlang genieten van prachtig en krachtig warmwit licht in je tuin zonder je zorgen te hoeven maken over onderhoud.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampen24
- Bij Lampen24 kun je Philips Python wandlamp - Ultra Efficient - RVS - 3,8W kopen voor de prijs van € 55,91. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philips Python wandlamp - Ultra Efficient - RVS - 3,8W te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips Python wandlamp - Ultra Efficient - RVS - 3,8W bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,39 voor Philips Python wandlamp - Ultra Efficient - RVS - 3,8W is gemeten op 06-04-2026. De hoogste prijs was € 55,91 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 25,52. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Philips LED |
|---|---|
| IP Waarde | IP44 |
Algemene kenmerken
| Merk | Philips LED |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Edelstaal |
| Kleur | Inox |
| Vorm | Halfrond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geïntegreerde LED |
| Lumen per lichtpunt | 800 lm |
| IP waarde | IP44 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1x Philips outdoor wandlantaarn - inox |
Productinformatie
| Merk | Philips LED |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| EAN | 8720169263758 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geintegreerde USB poort | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Balkon Buiten Tuin |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 50000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Lichtrichting | Diffuus (rondom) |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8.40 cm |
| Product hoogte | 21.50 cm |
| Product lengte | 17.10 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 183 mm |
| Verpakking hoogte | 94 mm |
| Verpakking lengte | 235 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.52 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | A |
| Wattage per lichtpunt | 3.8 W |
EAN
| EAN | 8720169263758 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips Python wandlamp - Ultra Efficient - RVS - 3,8W aankoopt