Philips Smart LED GU10 5W 400lm 2700K-6500K Spot
- EAN: 8719514372320
- Categorie(n): Lichtbronnen Led lampen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:09:47 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Op zoek naar een slimme lamp die je eenvoudig online kunt kopen? Maak kennis met de Philips Smart LED GU10-spot. Met deze slimme lamp kun je jouw verlichting bedienen via de handige WiZ app op je smartphone. Zo heb je altijd de controle over de sfeer in huis, waar je ook bent.
De Philips Smart LED lamp is van hoogwaardige kwaliteit en afkomstig van het gerenommeerde merk Philips. Met een lichtbron van LED en een lichtopbrengst van 400 lumen per lichtpunt, ben je verzekerd van helder en energiezuinig licht. Daarnaast heeft deze slimme lamp een vermogen van slechts 4.7 watt per lichtpunt, wat bijdraagt aan een lagere energierekening.
Dankzij de mogelijkheid om de kleurtemperatuur van 2700K tot 6500K aan te passen, kun je met de Philips Smart LED GU10-spot de perfecte sfeer creëren voor elke gelegenheid. Of je nu wilt ontspannen met warm wit licht of juist productief wilt zijn met koel daglicht, met deze lamp is het allemaal mogelijk.
De bediening van deze slimme lamp verloopt eenvoudig via de mobiele app, waardoor je altijd en overal de verlichting naar wens kunt instellen. Bovendien is de Philips Smart LED lamp compatibel met smart home systemen en wordt deze minimaal 36 maanden na de introductiedatum ondersteund met updates, zodat je altijd van de nieuwste functies kunt profiteren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philips Smart LED GU10 5W 400lm 2700K-6500K Spot kopen voor de prijs van € 16,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philips Smart LED GU10 5W 400lm 2700K-6500K Spot te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips Smart LED GU10 5W 400lm 2700K-6500K Spot bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,95 voor Philips Smart LED GU10 5W 400lm 2700K-6500K Spot is gemeten op 14-05-2025. De hoogste prijs was € 24,60 op 27-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,65. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Philips |
|---|---|
| Fitting | GU10 |
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemeen
| Merk | Philips |
| Lichtbron | Led-lamp |
Productspecificaties
| Fitting | GU10 |
| Met dimfunctie | Nee |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | F |
| Lumen per lichtpunt | 400 lm |
| Kleur licht | Wit licht |
| Wattage per lichtpunt | 4.7 W |
Technische specificaties
| Bediening verlichting | Bediening via mobiele app |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| CRI | 90 |
Afmetingen
| Product hoogte | 5.8 cm |
| Product lengte | 5.8 cm |
Smart Home
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 36 maanden na introductiedatum |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Verpakking breedte | 7 cm |
| Verpakking hoogte | 16 cm |
| Verpakking lengte | 7 mm |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Engels |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
EAN
| EAN | 8719514372320 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips Smart LED GU10 5W 400lm 2700K-6500K Spot aankoopt