Philips TL-lamp 14W 840 - 14W - Kleur 840 - 560 mm
- EAN: 8711500897190
- Categorie(n): Lichtbronnen TL-buizen
Prijs doorgegeven op : 13-05-2026 06:06:47 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Philips TL-lamp 14W 840 is een hoogwaardige TL-lamp met een vermogen van 14 Watt en een kleurcode van 840. De lamp straalt koudwit licht uit en heeft een lengte van 560 mm, perfect voor diverse verlichtingstoepassingen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philips TL-lamp 14W 840 - 14W - Kleur 840 - 560 mm kopen voor de prijs van € 19,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philips TL-lamp 14W 840 - 14W - Kleur 840 - 560 mm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 13 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips TL-lamp 14W 840 - 14W - Kleur 840 - 560 mm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,00 voor Philips TL-lamp 14W 840 - 14W - Kleur 840 - 560 mm is gemeten op 29-11-2024. De hoogste prijs was € 23,00 op 15-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Philips |
|---|---|
| Fitting | G5 |
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemeen
| Merk | Philips |
| Lichtbron | TL-lamp |
Productspecificaties
| Fitting | G5 |
| Met dimfunctie | Nee |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | G |
| Vorm lichtbron | Buis |
| Kleur glas | Mat |
| Lumen per lichtpunt | 1200 lm |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Kleur licht | Wit licht |
| Wattage per lichtpunt | 14 W |
Technische specificaties
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Levensduur lichtbronnen | 24000 jaar |
| CRI | 80 |
Afmetingen
| Diameter | 1.60 cm |
| Product hoogte | 17 mm |
| Product lengte | 16 mm |
Smart Home
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Met sensor | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 6 maanden |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Verpakking breedte | 35 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 600 mm |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsgewicht | 121 g |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
EAN
| EAN | 8711500897190 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips TL-lamp 14W 840 - 14W - Kleur 840 - 560 mm aankoopt