Philips Ultra Efficient LED lamp Transparant - 40 W - E27 - Warmwit licht - 2-pack
- EAN: 8720169275034
- Categorie(n): Lichtbronnen Led lampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Philips Ultra Efficiënte LED-lamp is de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een energiezuinige verlichtingsoplossing. Met een verbruik van slechts 2.3 W en een levensduur van maar liefst 50.000 uur, bespaar je niet alleen op energiekosten maar draag je ook bij aan een duurzamere toekomst.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Praxis
- Bij Bol.com kun je Philips Ultra Efficient LED lamp Transparant - 40 W - E27 - Warmwit licht - 2-pack kopen voor de prijs van € 10,39. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philips Ultra Efficient LED lamp Transparant - 40 W - E27 - Warmwit licht - 2-pack te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Philips Ultra Efficient LED lamp Transparant - 40 W - E27 - Warmwit licht - 2-pack in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips Ultra Efficient LED lamp Transparant - 40 W - E27 - Warmwit licht - 2-pack bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,39 voor Philips Ultra Efficient LED lamp Transparant - 40 W - E27 - Warmwit licht - 2-pack is gemeten op 14-03-2026. De hoogste prijs was € 17,99 op 05-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,60. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Philips LED |
|---|---|
| Fitting | E27 |
| IP Waarde | IP20 |
Algemeen
| Merk | Philips LED |
| Lichtbron | Led-lamp |
Productspecificaties
| Fitting | E27 |
| Met dimfunctie | Nee |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | A |
| Kleur glas | Helder |
| Lumen per lichtpunt | 485 lm |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Wattage per lichtpunt | 2.3 W |
Technische specificaties
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
| IP waarde | IP20 |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Levensduur lichtbronnen | 50000 uur |
| CRI | 80 |
Afmetingen
| Diameter | 60 cm |
| Product hoogte | 104 mm |
| Product lengte | 104 mm |
Smart Home
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant Apple HomeKit IFTTT KlikAanKlikUit SmartThings |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Met sensor | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Verpakking breedte | 136 mm |
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 141 mm |
Overige kenmerken
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsgewicht | 118 g |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
EAN
| EAN | 8720169275034 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips Ultra Efficient LED lamp Transparant - 40 W - E27 - Warmwit licht - 2-pack aankoopt