Premium Inbouwspot Karlos Goud, Zwart Dubbele verdiepte ronde spot Warm Wit (3000K) Met Philips LED
- EAN: 8720574984163
- Categorie(n): Inbouwspots
Een ware eyecatcher voor uw plafond is de Premium Inbouwspot Karlos in de kleuren Goud en Zwart. Deze dubbele ronde spot zorgt voor een moderne uitstraling met een vleugje klassiek dankzij het unieke design. Met de warm witte lichtkleur (3000K) creëert deze spot een gezellige sfeer in elke ruimte waarin hij geplaatst wordt.
De Premium Inbouwspot Karlos is voorzien van hoogwaardige Philips LED lampen, die slechts 4W per stuk verbruiken en daarmee energiezuinig zijn. Deze LED spots hebben een lange levensduur van gemiddeld 15.000 uur, waardoor u langdurig kunt genieten van het heldere en warme licht in uw huis. Bovendien zijn de spots dimbaar, waardoor u de lichtsterkte naar wens kunt aanpassen.
Met een buitendiameter van 185x93mm en een inbouwdiepte van 90mm is deze Premium Inbouwspot eenvoudig te installeren in uw plafond. De hoogwaardige aluminium behuizing zorgt voor een stevige en duurzame constructie. Daarnaast wordt de spot compleet geleverd inclusief 2 Philips GU10 LED spots, een dubbel armatuur van RTM Lighting en 2 GU10 fittingen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Premium Inbouwspot Karlos Goud, Zwart Dubbele verdiepte ronde spot Warm Wit (3000K) Met Philips LED bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,96 voor Premium Inbouwspot Karlos Goud, Zwart Dubbele verdiepte ronde spot Warm Wit (3000K) Met Philips LED is gemeten op 14-02-2026. De hoogste prijs was € 35,46 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | RTM Lighting |
Algemene kenmerken
| Merk | RTM Lighting |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 9.90 cm |
| Inbouwdiepte | 9 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart Goud |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.25 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 345 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | RTM Lighting |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8720574984163 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Energielabel - URL | https://www.pretmetled.nl/media/wysiwyg/decs.jpg |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer |
| Inbouw breedte | 99 mm |
| Inbouw lengte | 90 mm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 15 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Product breedte | 9.90 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 34.45 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 99 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 99 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8720574984163 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Premium Inbouwspot Karlos Goud, Zwart Dubbele verdiepte ronde spot Warm Wit (3000K) Met Philips LED aankoopt