Premium Inbouwspot Warmglow Dino Wit Verdiepte ronde spot Philips Warm Glow Met Philips LED
- EAN: 8720574983784
- Categorie(n): Inbouwspots
Unieke Productbeschrijving
De Premium Inbouwspot Warmglow Dino in het wit is een prachtige toevoeging aan uw interieur. Met zijn verdiepte ronde vorm en kantelbare ring zorgt hij voor een strakke en moderne uitstraling. Deze spot is uitermate geschikt voor verschillende plekken in huis, of het nu de woonkamer, keuken of slaapkamer is.
De spot wordt geleverd met de Dimtone technologie van Philips, ook wel bekend als Philips Warmglow. Dit betekent dat u niet alleen de lichtopbrengst kunt dimmen, maar ook de lichtkleur. Op vol vermogen geeft de Philips Dimtone het licht van een 50 watt halogeenspot met een lichtkleur van 2700K (extra warm wit). Door de spot terug te dimmen, verandert de lichtkleur naar een nog warmere tint van 2200K (super warm wit).
De gemiddelde levensduur van deze spot is 15.000 uur. Mocht er onverhoopt een defect optreden, dan kan de GU10 spot eenvoudig worden vervangen. De spot wordt compleet geleverd en bestaat uit een Philips GU10 LED spot, een Premium armatuur van RTM Lighting en een GU10 fitting. Met zijn aluminium behuizing en lange levensduur is dit een kwalitatief hoogwaardige inbouwspot met een unieke vormgeving.
Dankzij de dimbaarheid, premium kwaliteit en sfeervolle verlichting van de Philips Warmglow is deze inbouwspot een echte aanwinst voor elke ruimte in huis. Met een afmeting van 93mm aan de buitenkant past hij perfect in elk interieur. De Premium Inbouwspot Warmglow Dino is de ideale keuze voor wie op zoek is naar hoogwaardige verlichting met een warme en sfeervolle uitstraling.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Premium Inbouwspot Warmglow Dino Wit Verdiepte ronde spot Philips Warm Glow Met Philips LED bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,96 voor Premium Inbouwspot Warmglow Dino Wit Verdiepte ronde spot Philips Warm Glow Met Philips LED is gemeten op 14-02-2026. De hoogste prijs was € 24,46 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | RTM Lighting |
Algemene kenmerken
| Merk | RTM Lighting |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 9.30 cm |
| Inbouwdiepte | 9 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.25 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 355 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2100 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | RTM Lighting |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8720574983784 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Energielabel - URL | https://www.pretmetled.nl/media/wysiwyg/decs.jpg |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer |
| Inbouw breedte | 93 mm |
| Inbouw lengte | 90 mm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 15 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Product breedte | 9.30 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 23.45 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 93 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 93 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4.9 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8720574983784 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Premium Inbouwspot Warmglow Dino Wit Verdiepte ronde spot Philips Warm Glow Met Philips LED aankoopt