QAZQA alloy - Moderne Dimbare LED Smart Inbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 8.8 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881157141
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de QAZQA Alloy inbouwspot haal je een moderne en stijlvolle toevoeging in huis. Deze dimbare LED smart spot, inclusief wifi en dimmer, is perfect voor elke kamer in jouw woning. Of het nu de woonkamer, slaapkamer of keuken is, deze zwarte inbouwspot met een diameter van 8.8 cm past naadloos binnen elke ruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA alloy - Moderne Dimbare LED Smart Inbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 8.8 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 24,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA alloy - Moderne Dimbare LED Smart Inbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 8.8 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA alloy - Moderne Dimbare LED Smart Inbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 8.8 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,80 voor QAZQA alloy - Moderne Dimbare LED Smart Inbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 8.8 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 25-12-2024. De hoogste prijs was € 24,95 op 12-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,15. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 8.80 cm |
| Inbouwdiepte | 10 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart Smart LED |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.19 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 400 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 1800 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Smart inbouwspot zwart verstelbaar incl. Wifi GU10 - Alloy + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881157141 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Inbouw breedte | 80 cm |
| Inbouw lengte | 80 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 8.80 cm |
| Product hoogte | 9.50 cm |
| Product lengte | 8.80 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4.8 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881157141 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA alloy - Moderne Dimbare LED Smart Inbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 8.8 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt