QAZQA athens - Landelijke Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 11 cm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881115721
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:08:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Athens plafondspot is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met zijn stijlvolle ontwerp en gouden afwerking brengt deze spot een warme sfeer in de ruimte. Het smoke glas zorgt voor een uniek lichteffect, waardoor de lamp zowel functioneel als decoratief is.
De afmetingen van de spot zijn ideaal voor verschillende ruimtes in huis. Met een lengte van 11 cm, breedte van 13 cm en hoogte van 15 cm past de Athens spot perfect in de woonkamer, slaapkamer of keuken. De montageplaat heeft een diameter van 8 cm en zorgt voor een stabiele bevestiging aan het plafond.
Het gebruik van een G9 fitting (max. 28 Watt) lichtbron zorgt voor voldoende verlichting in de ruimte. De spot is geschikt voor verschillende soorten lichtbronnen, waaronder gloeilampen, halogeen, LED en spaarlampen. Let op: de lichtbron wordt niet meegeleverd bij de spot.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA athens - Landelijke Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 11 cm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 14,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA athens - Landelijke Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 11 cm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA athens - Landelijke Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 11 cm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,90 voor QAZQA athens - Landelijke Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 11 cm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 05-10-2025. De hoogste prijs was € 32,95 op 05-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 20,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 10 cm |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Goud/messing |
| Product gewicht | 0.27 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | G9 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Landelijke spot goud verstelbaar met smoke glas - Athens + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881115721 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 8 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/103130/energy-label-103130-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 13 cm |
| Verpakking hoogte | 13 cm |
| Verpakking lengte | 24 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
| Wattage per lichtpunt | 28 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881115721 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA athens - Landelijke Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 11 cm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt