QAZQA athens - Landelijke Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 260 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881115738
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Athens plafondspot is een prachtige toevoeging aan je interieur. Met zijn gouden afwerking en smoke glas straalt deze lamp een mysterieuze en moderne sfeer uit. Met een hoogte van 17,5 cm, lengte van 26 cm, en breedte van 10 cm is de spot perfect voor in de woonkamer, slaapkamer of keuken. De twee lichtpunten zijn afzonderlijk verstelbaar, waardoor je zelf de richting van het licht kunt bepalen.
De lamp wordt geleverd zonder lichtbronnen, maar is geschikt voor 2 G9 fittingen met maximaal 28 Watt elk. Hierdoor kun je de helderheid van de verlichting naar wens aanpassen. Houd er wel rekening mee dat een externe dimmer nodig is om de spot te dimmen, deze wordt niet meegeleverd.
Dankzij de IP20 veiligheidsklasse en hoogwaardige materialen is de QAZQA Athens plafondspot niet alleen stijlvol, maar ook duurzaam en veilig in gebruik. De lamp is eenvoudig te monteren en wordt geleverd met alle benodigde bevestigingsmaterialen. Een echt pronkstuk in elke kamer!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA athens - Landelijke Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 260 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 35,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA athens - Landelijke Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 260 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA athens - Landelijke Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 260 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 32,29 voor QAZQA athens - Landelijke Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 260 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 09-09-2025. De hoogste prijs was € 74,95 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 42,66. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 10 cm |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Goud/messing |
| Product gewicht | 0.50 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | G9 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Spot goud 2-lichts verstelbaar met smoke glass - Athens + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881115738 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/103131/energy-label-103131-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 17.50 cm |
| Product lengte | 26 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 13 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.81 kg |
| Wattage per lichtpunt | 28 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881115738 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA athens - Landelijke Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 260 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt