QAZQA billa - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 175 mm - Koper - Woonkamer | Slaapkamer
- EAN: 8718881106989
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng de Oosterse sfeer naar je woonkamer of slaapkamer met de QAZQA Billa hanglamp. Het unieke design en de koperen afwerking zorgen voor een gezellige en speelse lichteffect in elke ruimte. De lamp is verstelbaar in hoogte van 57 cm tot 140 cm, waardoor je zelf de perfecte hoogte boven je eettafel kunt bepalen.
De lampenkap heeft een diameter van 17,5 cm en wordt gecombineerd met een stijlvolle montageplaat van 12 cm. De Billa hanglamp vereist een E14 lichtbron van maximaal 40 Watt, die niet inbegrepen is. Maar geen zorgen, de lamp is dimbaar met een externe dimmer voor de juiste sfeer op elk moment van de dag.
Met zijn IP20 veiligheidsklasse is deze hanglamp perfect voor binnenshuis gebruik. De lamp is geschikt voor diverse type lichtbronnen, waaronder gloeilampen, halogeenlampen, LED-lampen en spaarlampen. De karakteristieke vorm en afmetingen maken de QAZQA Billa een eyecatcher in elke woonruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA billa - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 175 mm - Koper - Woonkamer | Slaapkamer kopen voor de prijs van € 48,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA billa - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 175 mm - Koper - Woonkamer | Slaapkamer te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA billa - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 175 mm - Koper - Woonkamer | Slaapkamer bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 40,03 voor QAZQA billa - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 175 mm - Koper - Woonkamer | Slaapkamer is gemeten op 09-09-2025. De hoogste prijs was € 67,40 op 03-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 27,37. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | QAZQA |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Koper |
| Vorm | Rechthoek |
| Product gewicht | 0.71 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E14 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Oosterse hanglamp koper - Billa Dia+ indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. Exclusief transformator/driver. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881106989 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 0 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 1.75 cm |
| Breedte montageplaat | 12 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 17.5 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 23 cm |
| Lengte lampenkap | 175 cm |
| Lengte montageplaat | 12 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 17.50 cm |
| Product hoogte | 140 cm |
| Product lengte | 17.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 27 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.95 kg |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8718881106989 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA billa - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 175 mm - Koper - Woonkamer | Slaapkamer aankoopt