QAZQA blitz - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - L 380 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881101427
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Op zoek naar een stoere en tijdloze hanglamp voor in jouw interieur? Kies dan voor de QAZQA Blitz hanglamp! Met zijn strakke zwarte kap en robuuste vorm is deze lamp een echte eyecatcher in elke ruimte. Of je hem nu ophangt in de woonkamer, slaapkamer of keuken, de Blitz voelt zich overal meteen thuis.
De hanglamp heeft een totale hoogte van 130 cm en een diameter van 35 cm. De montageplaat voor aan het plafond heeft een diameter van 10 cm. Je kunt de lamp compleet maken met een E27 lichtbron (max. 60 watt) naar keuze. Bovendien is de Blitz dimbaar met een externe dimmer, waardoor je eenvoudig de sfeer in de avond kunt aanpassen.
Wat deze hanglamp extra bijzonder maakt, is dat hij gemaakt is van linnen materiaal en perfect past in een modern interieur. De lamp is geschikt voor gloeilampen, halogeenlampen, LED-lampen en spaarlampen. Met een IP20 veiligheidsklasse ben je verzekerd van een veilige en duurzame verlichtingsoplossing voor jouw woning.
Niet alleen is de QAZQA Blitz hanglamp een stijlvolle toevoeging aan je interieur, maar met zijn 2 jaar fabrieksgarantie ben je ook verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid. Kies voor de Blitz en creëer een gezellige en warme sfeer in huis, precies zoals jij het wilt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA blitz - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - L 380 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 72,86. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA blitz - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - L 380 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA blitz - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - L 380 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 70,16 voor QAZQA blitz - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - L 380 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 30-08-2025. De hoogste prijs was € 145,00 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 74,84. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Linnen |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.35 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Hanglamp zwart met velours kap groen met goud 35 cm - Blitz + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881101427 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 3.50 cm |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 35 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 20 cm |
| Lengte lampenkap | 350 cm |
| Lengte montageplaat | 10 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 35 cm |
| Product hoogte | 130 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
EAN
| EAN | 8718881101427 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA blitz - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - L 380 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt