QAZQA calamus - Landelijke Hanglamp voor buiten - 1 lichts - Ø 40 cm - Zwart - Buitenverlichting
- EAN: 8718881152146
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Calamus buitenhanglamp combineert eigentijdse charme met een landelijke uitstraling. Met een opvallende zwarte rotan kap voegt deze lamp een vleugje gezelligheid toe aan elke tuin. De lamp heeft een indrukwekkende diameter van 40 cm en een hoogte van 183.5 cm, waardoor het direct de aandacht trekt. De hoogte van de lamp is eenvoudig aan te passen en het unieke touwen snoer voegt een subtiel rustiek element toe aan het geheel.
Gemaakt van natuurlijk rotan en stijlvol zwart staal, is de Calamus geschikt voor een E27 lichtbron (niet inbegrepen). Met een IP44 classificatie voelt deze lamp zich thuis op beschutte plekken, zoals onder een overkapping. Hoewel de lamp de mogelijkheid biedt om dimbaar te zijn, moet je zelf een dimmer of smart lichtbron toevoegen voor deze functionaliteit.
De buitenhanglamp is geschikt voor LED-verlichting met een maximaal vermogen van 40W en een aansluitspanning van 220V/230V. De lamp is niet verstelbaar en wordt bediend via een wanddimmer. De lichtopbrengst per lichtpunt is 470 lm en heeft een kleurtemperatuur van 0 K. De lamp heeft een snoerlengte van 0 meter en weegt 0.88 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA calamus - Landelijke Hanglamp voor buiten - 1 lichts - Ø 40 cm - Zwart - Buitenverlichting kopen voor de prijs van € 53,51. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA calamus - Landelijke Hanglamp voor buiten - 1 lichts - Ø 40 cm - Zwart - Buitenverlichting te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA calamus - Landelijke Hanglamp voor buiten - 1 lichts - Ø 40 cm - Zwart - Buitenverlichting bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 40,76 voor QAZQA calamus - Landelijke Hanglamp voor buiten - 1 lichts - Ø 40 cm - Zwart - Buitenverlichting is gemeten op 09-09-2025. De hoogste prijs was € 119,00 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 78,24. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP44 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Rotan |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.88 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 470 lm |
| IP waarde | IP44 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Landelijke buiten hanglamp rotan 25 cm - Calamus + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| EAN | 8718881152146 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 4 cm |
| Breedte montageplaat | 12 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 40 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Buiten |
| Hoogte lampenkap | 56.50 cm |
| Lengte lampenkap | 400 cm |
| Lengte montageplaat | 12 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 183.50 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.50 kg |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
EAN
| EAN | 8718881152146 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA calamus - Landelijke Hanglamp voor buiten - 1 lichts - Ø 40 cm - Zwart - Buitenverlichting aankoopt