QAZQA carcass - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 270 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881052682
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 06:05:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Creëer een moderne en stijlvolle sfeer in je huis met de QAZQA hanglamp genaamd Carcass. Deze prachtige hanglamp heeft een uniek ontwerp met een frame gemaakt van dun goudkleurig metalen draad, waardoor de lichtbron op een elegante manier zichtbaar is. De minimalistische vormgeving past perfect bij de huidige interieurtrends en maakt de lamp geschikt voor diverse ruimtes zoals de woonkamer, slaapkamer en keuken.
De diameter van de lamp is 27 cm en is in hoogte verstelbaar van 67 cm tot 120 cm, waardoor je de perfecte hoogte kunt bepalen. De installatie is eenvoudig en de montageplaat heeft een diameter van 10 cm. Deze hanglamp is dimbaar, zodat je de juiste sfeer in huis kunt creëren (dimmer niet inbegrepen). De Carcass wordt geleverd zonder lichtbron, maar is geschikt voor een E27 fitting met een maximum van 60 Watt.
Met zijn ronde vorm, IP20 veiligheidsklasse en 700 lm lichtopbrengst per lichtpunt, is de QAZQA hanglamp niet alleen een stijlvolle toevoeging aan je interieur, maar ook functioneel en duurzaam. De lamp is ontworpen voor binnen en heeft een productgewicht van 0.66 kg. De garantieperiode van deze hanglamp bedraagt 2 jaar en de EAN-code is 8718881052682.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA carcass - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 270 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 43,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA carcass - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 270 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA carcass - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 270 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,90 voor QAZQA carcass - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 270 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 64,95 op 10-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 27,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | QAZQA |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Goud/messing |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.66 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 700 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Industriële hanglamp zwart met mesh 3-lichts - Carcass + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881052682 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 3.50 cm |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 27 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 34.50 cm |
| Lengte lampenkap | 350 cm |
| Lengte montageplaat | 10 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 27 cm |
| Product hoogte | 120 cm |
| Product lengte | 27 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 34 cm |
| Verpakking hoogte | 41 cm |
| Verpakking lengte | 34 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.90 kg |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8718881052682 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA carcass - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 270 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt