QAZQA chuck - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 93 mm - Staal - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881046377
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Chuck inbouwspot is een moderne toevoeging aan elk interieur. Met zijn vierkante vorm en stalen kleur past hij perfect bij diverse woonstijlen. Met een afmeting van 9,3 x 9,3 cm is deze spot ideaal voor het verlichten van de woonkamer, slaapkamer of keuken.
De inbouwspot heeft een inbouwdiepte van 10 cm en is voorzien van een GU10 fitting. Je kunt de Chuck eenvoudig compleet maken met een GU10 lichtbron van maximaal 50 Watt. Bovendien is deze inbouwspot draai- en kantelbaar, waardoor je de verlichting naar wens kunt aanpassen.
Met een IP-waarde van IP20 is deze spot geschikt voor gebruik binnenshuis. De QAZQA Chuck is niet alleen tijdloos en functioneel, maar ook dimbaar (dimmer niet inbegrepen), waardoor je de sfeer in elke ruimte kunt aanpassen naar jouw voorkeur.
Kies voor kwaliteit en stijl met de QAZQA Chuck inbouwspot. Met 2 jaar fabrieksgarantie ben je verzekerd van een duurzame en betrouwbare verlichtingsoplossing voor in huis.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA chuck - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 93 mm - Staal - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 17,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA chuck - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 93 mm - Staal - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA chuck - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 93 mm - Staal - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,90 voor QAZQA chuck - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 93 mm - Staal - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 03-03-2025. De hoogste prijs was € 23,95 op 01-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Inbouwdiepte | 10 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Staal |
| Vorm | Vierkant |
| Product gewicht | 0.12 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 350 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Inbouwspot vierkant aluminium draai- en kantelbaar - Chuck + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881046377 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/92705/energy-label-92705-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Inbouw breedte | 78 cm |
| Inbouw lengte | 78 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 9.30 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 9.30 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 11 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 11 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881046377 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA chuck - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 93 mm - Staal - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt