QAZQA club - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - Ø 10 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881112485
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:08:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Club moderne inbouwspot is een stijlvolle toevoeging aan elke ruimte in huis. Met zijn luxueuze zwarte afwerking en dubbel kantelbare functie, biedt deze spot niet alleen een elegante uitstraling, maar ook functionaliteit. De diameter van 10 cm zorgt voor een compacte maar krachtige verlichting, terwijl de inbouwdiepte van 10 cm ervoor zorgt dat de spot mooi geïntegreerd kan worden.
De spot is geschikt voor zowel halogeen als LED lichtbronnen met een maximaal vermogen van 50 Watt. Hierdoor kun je zelf de gewenste lichtintensiteit bepalen, terwijl je met een externe dimmer de sfeer naar wens kunt aanpassen. Of je nu op zoek bent naar basisverlichting, functionele verlichting of sfeerverlichting, met de QAZQA Club inbouwspot kun je alle kanten op.
Deze hoogwaardige inbouwspot van QAZQA is eenvoudig te installeren en wordt geleverd met alle benodigde bevestigingsmaterialen. Of het nu in de woonkamer, slaapkamer of keuken is, deze moderne spot voegt een vleugje elegantie toe aan elke ruimte. Met een levensduur van maar liefst 2 jaar ben je verzekerd van langdurig plezier van deze kwalitatieve verlichtingsoplossing.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA club - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - Ø 10 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 19,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA club - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - Ø 10 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA club - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - Ø 10 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,90 voor QAZQA club - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - Ø 10 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 24-04-2026. De hoogste prijs was € 24,95 op 19-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 10 cm |
| Inbouwdiepte | 10 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.12 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Moderne inbouwspot zwart kantelbaar - Club + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881112485 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/102832/energy-label-102832-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Inbouw breedte | 85 cm |
| Inbouw lengte | 85 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 7.20 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 11 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 11 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| Wattage per lichtpunt | 50 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881112485 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA club - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - Ø 10 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt