QAZQA combi - Klassieke Plafondlamp met kap - 1 lichts - Ø 250 mm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881101397
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Combi is een klassieke plafondlamp die perfect past in elk interieur. Met deze prachtige lamp voorzie je jouw woonkamer, slaapkamer of keuken direct van een sfeervolle verlichting. De lamp heeft een diameter van 25 cm en is voorzien van een rustige grijze kleur, waardoor hij elegantie toevoegt aan elke ruimte.
De plafondlamp wordt geleverd met een stijlvolle linnen kap en heeft een hoogte van 19 cm. De E27 fitting biedt de mogelijkheid om een lichtbron van maximaal 60W toe te voegen, waardoor je de sfeer naar wens kunt aanpassen. Let op: de lichtbron is niet inbegrepen, maar is eenvoudig apart te bestellen in onze webshop.
De QAZQA Combi is niet alleen een eyecatcher in huis, maar ook praktisch in gebruik. De lamp is niet dimbaar en wordt bediend met een wandschakelaar. Daarnaast is de plafondlamp geschikt voor gebruik binnenshuis en wordt geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar, waardoor je verzekerd bent van een duurzame verlichtingsoplossing.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA combi - Klassieke Plafondlamp met kap - 1 lichts - Ø 250 mm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 62,96. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA combi - Klassieke Plafondlamp met kap - 1 lichts - Ø 250 mm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA combi - Klassieke Plafondlamp met kap - 1 lichts - Ø 250 mm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,90 voor QAZQA combi - Klassieke Plafondlamp met kap - 1 lichts - Ø 250 mm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 24-04-2026. De hoogste prijs was € 62,96 op 28-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 31,06. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 25 cm |
| Materiaal | Stof |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Plafondlamp met linnen kap taupe 25 cm - Combi wit + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881101397 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/98644/energy-label-98644-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 19 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8718881101397 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA combi - Klassieke Plafondlamp met kap - 1 lichts - Ø 250 mm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt