QAZQA combi - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - Ø 450 mm - Taupe - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881058806
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Combi is een prachtige moderne hanglamp met een warme taupe lampenkap, perfect voor in de woonkamer, slaapkamer of keuken. Met een diameter van 45 cm en een hoogte van 115 cm is deze lamp een echte eyecatcher in elk interieur. De hanglamp heeft een E27 fitting die geschikt is voor een lichtbron van maximaal 60 Watt (niet inbegrepen), en is dimbaar met een externe dimmer.
De lamp is gemaakt van hoogwaardig textiel en heeft een ronde vorm, waardoor het een stijlvolle toevoeging is aan elke ruimte. De instalatie van de lamp is eenvoudig en de montageplaat heeft een diameter van 10 cm. Met een snoerlengte van 110 cm heb je genoeg speelruimte om de lamp op de gewenste hoogte te hangen, die overigens in hoogte verstelbaar is.
De QAZQA hanglamp heeft een IP20 veiligheidsklasse en wordt geleverd zonder lichtbron. De taupe lampenkap zorgt voor een warme en sfeervolle verlichting in huis. Deze stijlvolle lamp is duurzaam en heeft een fabrieksgarantie van 2 jaar. Dus als je op zoek bent naar een unieke moderne hanglamp die functionaliteit en design combineert, dan is de QAZQA Combi zeker een aanrader!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA combi - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - Ø 450 mm - Taupe - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 50,36. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA combi - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - Ø 450 mm - Taupe - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA combi - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - Ø 450 mm - Taupe - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 46,31 voor QAZQA combi - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - Ø 450 mm - Taupe - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 18-02-2026. De hoogste prijs was € 54,90 op 18-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 8,59. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Textiel |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Taupe |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.78 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Moderne hanglamp staal en zwart met kap 45 cm taupe - Combi + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881058806 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 4.50 cm |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 45 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 25 cm |
| Lengte lampenkap | 450 cm |
| Lengte montageplaat | 10 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 45 cm |
| Product hoogte | 115 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
EAN
| EAN | 8718881058806 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA combi - Moderne Hanglamp met kap - 1 lichts - Ø 450 mm - Taupe - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt