QAZQA deep - Landelijke LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi - 1 lichts - Ø 10 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881145254
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Deep plafondspot is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Deze landelijke LED Smart plafondlamp is gemaakt van hoogwaardig beton, wat zorgt voor een strak en natuurlijk uiterlijk. De betonnen lamp wordt op een stijlvolle manier op het plafond gemonteerd, waardoor deze perfect past in diverse interieurstijlen.
Deze slimme plafondspot wordt geleverd inclusief smart lichtbron, waarmee je gemakkelijk de verlichting kunt bedienen via een app op je smartphone, tablet of home assistant. Met een lichtvermogen van 400 lumen en een instelbare kleurtemperatuur van 1800 tot 6500 Kelvin, kun je altijd de gewenste sfeer creëren in huis. Daarnaast is de lamp dimbaar via de app, waardoor je de helderheid naar wens kunt aanpassen.
Het armatuur van de Deep plafondspot bestaat uit fijn gegoten beton en heeft een stoere grijze kleur. Ondanks het gebruik van beton is deze plafondlamp niet grof afgewerkt, wat ervoor zorgt dat het een elegant en veelzijdig design heeft. Met een hoogte van 12 cm, een diameter van 10 cm en een montageplaat met een diameter van 6 cm, is de plafondspot Deep perfect voor verschillende ruimtes zoals de woonkamer, slaapkamer of keuken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA deep - Landelijke LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi - 1 lichts - Ø 10 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 35,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA deep - Landelijke LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi - 1 lichts - Ø 10 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is QAZQA deep - Landelijke LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi - 1 lichts - Ø 10 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA deep - Landelijke LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi - 1 lichts - Ø 10 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,56 voor QAZQA deep - Landelijke LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi - 1 lichts - Ø 10 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 15-01-2025. De hoogste prijs was € 51,95 op 19-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 22,39. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | QAZQA |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 10 cm |
| Materiaal | Steen |
| Kleur | Grijs Smart LED |
| Product gewicht | 1.06 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 400 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 1800 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Smart ronde plafondspot beton incl. Wifi GU10 - Deep + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881145254 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 6 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/EnergyLabel/Label_754963_big_color_02554%20(2).png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4.8 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881145254 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA deep - Landelijke LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi - 1 lichts - Ø 10 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt