QAZQA drum - Moderne Plafondlamp - 2 lichts - Ø 40 cm - Blauw - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881138010
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Haal een stijlvolle plafondlamp in huis met de QAZQA Drum. Deze moderne plafondlamp heeft 2 lichtpunten en een diameter van 40 cm, afgewerkt in een prachtige blauwe kleur. De lamp is perfect voor verschillende ruimtes in huis, zoals de woonkamer, slaapkamer en keuken. De Drum is gemaakt van hoogwaardig materiaal, namelijk stof, en heeft een ronde vorm die een eigentijdse uitstraling geeft aan je interieur.
De plafondlamp wordt geleverd zonder lichtbronnen, maar is geschikt voor E27 fitting en maximaal 2 x 40W, ideaal voor LED-verlichting. Met een aansluitspanning van 220V/230V en een IP waarde van IP20 zorgt de lamp voor een veilige en energiezuinige verlichting in huis. Let op dat de Drum geen lichtbronnen meegeleverd krijgt en dat een externe dimmer apart aangeschaft moet worden als je de verlichting wilt dimmen.
De breedte van de montageplaat van de plafondlamp is 20 cm, de hoogte is 2,5 cm. De verpakking bevat een moderne plafondlamp in blauw met een gouden binnenkant, de Drum. Daarnaast ontvang je indien nodig een handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. De Drum van QAZQA heeft een fabrieksgarantie termijn van 2 jaar, waardoor je verzekerd bent van een duurzame en kwalitatieve verlichting in huis.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA drum - Moderne Plafondlamp - 2 lichts - Ø 40 cm - Blauw - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 47,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA drum - Moderne Plafondlamp - 2 lichts - Ø 40 cm - Blauw - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA drum - Moderne Plafondlamp - 2 lichts - Ø 40 cm - Blauw - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 43,61 voor QAZQA drum - Moderne Plafondlamp - 2 lichts - Ø 40 cm - Blauw - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 04-03-2026. De hoogste prijs was € 74,95 op 24-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 31,34. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 40 cm |
| Materiaal | Stof |
| Kleur | Blauw |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Moderne plafondlamp blauw 40 cm met gouden binnenkant - Drum + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881138010 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 20 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Kantoor Woonkamer Slaapkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 42.5 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 42.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.66 kg |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8718881138010 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA drum - Moderne Plafondlamp - 2 lichts - Ø 40 cm - Blauw - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt