QAZQA drum-neutron - Moderne Plafondlamp - 3 lichts - Ø 500 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881127359
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Drum Neutron is een moderne plafondlamp met een uniek design. Met zijn duo kap, waarbij de binnenste kap wit is en de buitenste kap zwart en doorschijnend, zorgt deze lamp voor een bijzondere dimensie in elke ruimte. De opaal glazen plaat die de binnenste kap afsluit, zorgt ervoor dat het licht subtiel wordt gedempt, wat resulteert in een aangename lichtbeleving. Deze prachtige plafondlamp is vervaardigd van stof, staal en glas en heeft een diameter van 50 cm en een hoogte van 32 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA drum-neutron - Moderne Plafondlamp - 3 lichts - Ø 500 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 71,96. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA drum-neutron - Moderne Plafondlamp - 3 lichts - Ø 500 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is QAZQA drum-neutron - Moderne Plafondlamp - 3 lichts - Ø 500 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA drum-neutron - Moderne Plafondlamp - 3 lichts - Ø 500 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 71,21 voor QAZQA drum-neutron - Moderne Plafondlamp - 3 lichts - Ø 500 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 149,00 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 77,79. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Diameter | 50 cm |
| Materiaal | Stof |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 806 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Smart plafondlamp zwart met wit 50 cm incl. 3 Wifi A60 - Drum Duo + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881127359 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 12 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 10000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 520 mm |
| Verpakking hoogte | 210 mm |
| Verpakking lengte | 520 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Wattage per lichtpunt | 8.5 W |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8718881127359 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA drum-neutron - Moderne Plafondlamp - 3 lichts - Ø 500 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt