QAZQA ducha - Moderne Plafondlamp voor badkamer - 2 lichts - Ø 200 mm - Staal -
- EAN: 8718881098710
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Ducha is de perfecte toevoeging om jouw badkamer verlichting compleet te maken. Met zijn tijdloze ontwerp in staal past deze plafondlamp moeiteloos in iedere woonstijl. De lamp heeft een hoogte van 14 cm en een diameter van 20 cm, waardoor hij een subtiele aanvulling vormt op het interieur van je badkamer.
De Ducha badkamerspot wordt geleverd zonder lichtbron, maar is eenvoudig te combineren met een GU10 lichtbron (max. 35 Watt). Dankzij de IP-waarde van IP44 is de spot bestand tegen spatwater, waardoor hij perfect geschikt is voor vochtige ruimtes zoals de badkamer.
De spot is draaibaar, zodat je het licht kunt richten zoals jij dat wilt. Creëer de ideale sfeer in je badkamer door de Ducha te dimmen met een externe dimmer. Met zijn moderne uitstraling en functionele eigenschappen is deze plafondlamp een must-have voor elke badkamer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA ducha - Moderne Plafondlamp voor badkamer - 2 lichts - Ø 200 mm - Staal - kopen voor de prijs van € 41,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA ducha - Moderne Plafondlamp voor badkamer - 2 lichts - Ø 200 mm - Staal - te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA ducha - Moderne Plafondlamp voor badkamer - 2 lichts - Ø 200 mm - Staal - bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 36,00 voor QAZQA ducha - Moderne Plafondlamp voor badkamer - 2 lichts - Ø 200 mm - Staal - is gemeten op 21-11-2024. De hoogste prijs was € 42,90 op 04-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,90. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 20 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Staal |
| Product gewicht | 1.19 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP44 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Moderne badkamer spot staal 2-lichts IP44 - Ducha+ indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. Exclusief transformator/driver. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881098710 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 0 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 20 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/98691/energy-label-98691-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Buiten |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 11 cm |
| Verpakking hoogte | 23.5 cm |
| Verpakking lengte | 23.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.07 kg |
| Wattage per lichtpunt | 35 W |
| Werkvoltage | 0 V |
EAN
| EAN | 8718881098710 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA ducha - Moderne Plafondlamp voor badkamer - 2 lichts - Ø 200 mm - Staal - aankoopt