QAZQA emado - Industriele Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - H 180 mm - Grijs - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881082221
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een stoere en industriële plafondspot voor in huis! De QAZQA Emado is perfect voor het verlichten van donkere hoekjes in de woonkamer, slaapkamer of keuken. De combinatie van gebrand staal en hout geeft deze spot een unieke uitstraling. De spot heeft een totale hoogte van 18 cm en een diameter van 11,5 cm, waardoor hij subtiel aanwezig is in elke ruimte.
Deze plafondspot werkt op netstroom en heeft een GU10 fitting. Let op: de lichtbron wordt niet meegeleverd, dus zorg ervoor dat je er eentje van maximaal 25W bij bestelt. De Emado is dimbaar met een externe dimmer (niet inbegrepen) voor de perfecte sfeer in huis. De verstelmogelijkheden van de spot zorgen ervoor dat je het licht precies kunt richten waar je het nodig hebt.
Met zijn grijze kleur en stoere uitstraling past deze opbouwspot perfect in een industrieel interieur. Of je nu extra licht nodig hebt in de hal of een gezellige sfeer wilt creëren in de woonkamer, de QAZQA Emado is een echte eyecatcher. De plafondspot wordt geleverd met alle benodigde bevestigingsmaterialen en handleiding, zodat je hem eenvoudig kunt installeren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA emado - Industriele Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - H 180 mm - Grijs - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 26,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA emado - Industriele Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - H 180 mm - Grijs - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA emado - Industriele Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - H 180 mm - Grijs - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,58 voor QAZQA emado - Industriele Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - H 180 mm - Grijs - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 09-09-2025. De hoogste prijs was € 62,95 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 39,37. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 11.50 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| Product gewicht | 0.58 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 345 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Industriële spot staal met hout kantelbaar - Emado + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881082221 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 11 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/96668/energy-label-96668-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 166 mm |
| Verpakking hoogte | 161 mm |
| Verpakking lengte | 245 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881082221 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA emado - Industriele Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - H 180 mm - Grijs - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt