QAZQA emir - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 38 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881139543
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:08:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng met de QAZQA Emir Oosterse hanglamp een vleugje warmte en sfeer in huis. Deze prachtige lamp is gemaakt van staal met rotan en heeft een stijlvolle afwerking in het zwart. Met een diameter van 38 centimeter en een hoogte van 150 centimeter is deze lamp een echte eyecatcher.
De QAZQA Emir hanglamp wordt geleverd inclusief kap, met een diameter van 38 centimeter en een hoogte van 35 centimeter. Een lichtbron met E27 fitting van maximaal 40 watt is apart verkrijgbaar. De lamp is dimbaar, zodat je de perfecte sfeer kunt creëren in bijvoorbeeld de eetkamer, slaapkamer of keuken.
Deze Oosterse hanglamp is geschikt voor LED verlichting en heeft een aansluitspanning van 220V/230V. De veiligheidsklasse is IP20 en de lamp heeft 2 jaar fabrieksgarantie. De Emir hanglamp is perfect voor binnen en heeft een CE-markering voor kwaliteit en veiligheid.
Met zijn unieke vormgeving en warme uitstraling is de QAZQA Emir hanglamp een aanwinst voor elk interieur. Creëer een gezellige ambiance en breng een vleugje Oosterse stijl in huis met deze prachtige lamp.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA emir - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 38 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 46,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA emir - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 38 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA emir - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 38 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 41,81 voor QAZQA emir - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 38 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 13-02-2026. De hoogste prijs was € 151,05 op 10-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 109,24. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.22 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Oosterse hanglamp zwart met rotan 38 cm - Emir + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881139543 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 3.80 cm |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 38 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 35 cm |
| Lengte lampenkap | 380 cm |
| Lengte montageplaat | 10 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 38 cm |
| Product hoogte | 150 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 16 cm |
| Verpakking hoogte | 39.5 cm |
| Verpakking lengte | 39.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.69 kg |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8718881139543 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA emir - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 38 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt