QAZQA facil - Design Hanglamp - 3 lichts - Ø 250 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881043581
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Facil design hanglamp is de perfecte keuze voor iedere liefhebber van minimalistische en moderne ontwerpen! Deze stijlvolle hanglamp brengt een onmiskenbare charme met zich mee en geeft elke ruimte net dat beetje extra charme. De stalen armatuur is afgewerkt in een matte zwarte kleur, waardoor hij naadloos past in elk eigentijds interieur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA facil - Design Hanglamp - 3 lichts - Ø 250 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 43,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA facil - Design Hanglamp - 3 lichts - Ø 250 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA facil - Design Hanglamp - 3 lichts - Ø 250 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,90 voor QAZQA facil - Design Hanglamp - 3 lichts - Ø 250 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 50,95 op 30-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 15,05. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.94 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 470 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Industriële hanglamp brons 3-lichts - Facil + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881043581 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0.45 cm |
| Breedte montageplaat | 25 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 4.5 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 8 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 45 cm |
| Lengte montageplaat | 25 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 150 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 263 mm |
| Verpakking hoogte | 103 mm |
| Verpakking lengte | 309 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.05 kg |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8718881043581 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA facil - Design Hanglamp - 3 lichts - Ø 250 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt