QAZQA flor - Industriele Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 3 lichts - L 100 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881140471
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een unieke toevoeging aan je interieur, de QAZQA Flor Industriële Hanglamp voor boven de eettafel. Deze hanglamp biedt niet alleen voldoende licht boven je eettafel, maar heeft ook ruimte voor twee van je favoriete planten. Met een strak zwart design en een rechthoekige vorm, past deze industriële lamp perfect in elke woonkamer, slaapkamer of keuken.
De hanglamp heeft een diepte van 20 cm, een hoogte van 166 cm en een lengte van 100 cm. De zwarte lamp wordt geleverd met drie lampenkappen van 20 cm doorsnee en 17 cm hoog. De plantenpotjes hebben een diameter van 17 cm, waardoor je groene vrienden mooi naast de verlichting kunnen hangen.
Belangrijke specificaties van de lamp zijn onder andere dat hij geschikt is voor LED-verlichting met een fitting van E27 en een maximum van 40 watt per lichtpunt. De hanglamp is dimbaar, maar de dimmer is niet inbegrepen. Deze unieke lamp heeft een IP20 veiligheidsklasse en is ontworpen voor binnengebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA flor - Industriele Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 3 lichts - L 100 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 78,26. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA flor - Industriele Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 3 lichts - L 100 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA flor - Industriele Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 3 lichts - L 100 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 43,85 voor QAZQA flor - Industriele Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 3 lichts - L 100 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 209,00 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 165,15. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rechthoek |
| Product gewicht | 2.30 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 250 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Industriële hanglamp goud 3-lichts - Flor + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881140471 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 2 cm |
| Breedte montageplaat | 8 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 20 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 17 cm |
| Lengte lampenkap | 200 cm |
| Lengte montageplaat | 250 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 24 cm |
| Product hoogte | 166 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 24 cm |
| Verpakking hoogte | 106 cm |
| Verpakking lengte | 27 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.57 kg |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8718881140471 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA flor - Industriele Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 3 lichts - L 100 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt