QAZQA hanglamp - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 450 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881058981
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Op zoek naar een moderne hanglamp die perfect past in je woonkamer, slaapkamer of keuken? Dan is de QAZQA hanglamp met zijn strakke design en witte kleur precies wat je nodig hebt. Het aantal lichtpunten van deze hanglamp is 1, en met een diameter van 450 mm is hij een opvallende toevoeging aan je interieur.
Deze hanglamp is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft een gewicht van 0.66 kg, wat zorgt voor een stevige en duurzame constructie. Met zijn ronde vorm en verstelbare hoogte bij installatie, kun je de verlichting aanpassen aan jouw voorkeuren en ruimte.
Het lichtpunt heeft een E27 fitting en kan een lichtbron van maximaal 60W aan. Let op, de lichtbron wordt niet meegeleverd, dus zorg ervoor dat je de juiste lichtbron aanschaft om optimaal van deze hanglamp te kunnen genieten.
De QAZQA hanglamp is geschikt voor gebruik binnenshuis, en met zijn IP20 waarde is hij beschermd tegen stof en aanrakingen. De lamp wordt bediend met een wandschakelaar en is eenvoudig te installeren. Geniet van de sfeervolle verlichting en voeg een vleugje modern design toe aan je woning met deze prachtige hanglamp.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA hanglamp - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 450 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 40,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA hanglamp - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 450 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA hanglamp - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 450 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 38,90 voor QAZQA hanglamp - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 450 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 18-07-2025. De hoogste prijs was € 84,95 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 46,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.66 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Moderne hanglamp zwart met witte kap 45 cm - Pendel + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881058981 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 4.50 cm |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 45 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 25 cm |
| Lengte lampenkap | 450 cm |
| Lengte montageplaat | 10 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 45 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
EAN
| EAN | 8718881058981 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA hanglamp - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 450 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt