QAZQA Hanglamp staal met kap 35 cm zwart verstelbaar 2-lichts - Blitz
- EAN: 8718881070136
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze strakke moderne stalen pendel van QAZQA met twee zwarte lampenkappen is een tijdloze toevoeging aan elk interieur. Het basic design maakt de hanglamp perfect te combineren met verschillende woonstijlen. Deze hanglamp is ideaal wanneer het lichtpunt niet exact boven de gewenste plek hangt, bijvoorbeeld boven een eettafel. Dankzij de zes scharnierpunten is deze lamp eindeloos te vormen en blijft de gewenste vorm goed staan.
De Hanglamp Blitz II is voorzien van twee grote E27 fittingen en wordt geleverd exclusief lichtbronnen. Let er dus op dat je deze apart bestelt. Met een hoogte van 155 cm en een diameter van 35 cm per lampenkap, is deze lamp een ware blikvanger in huis. Bovendien is de pendel 350º draaibaar, waardoor je de verlichting naar wens kunt richten. De lamp is geschikt voor gloeilampen, halogeenlampen, LED-lampen en spaarlampen. Ook is deze hanglamp dimbaar, al wordt de dimmer niet meegeleverd.
De stalen hanglamp beschikt over tal van handige eigenschappen, waaronder in hoogte verstelbaar zijn bij installatie, een IP waarde van IP20, en een lichtbron met een lumenwaarde van 380 lm. Daarnaast is de lamp voorzien van een snoerlengte van 0 m en is de breedte van de lampenkap 35 cm. Deze hanglamp van QAZQA is ideaal voor ruimtes zoals de eetkamer, keuken of woonkamer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA Hanglamp staal met kap 35 cm zwart verstelbaar 2-lichts - Blitz kopen voor de prijs van € 175,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA Hanglamp staal met kap 35 cm zwart verstelbaar 2-lichts - Blitz te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA Hanglamp staal met kap 35 cm zwart verstelbaar 2-lichts - Blitz bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 170,10 voor QAZQA Hanglamp staal met kap 35 cm zwart verstelbaar 2-lichts - Blitz is gemeten op 08-02-2026. De hoogste prijs was € 359,00 op 17-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 188,90. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 2.10 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 380 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Hanglamp zwart met kap 35 cm grijs verstelbaar 2-lichts - Blitz + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881070136 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 3.50 cm |
| Breedte montageplaat | 15 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 35 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Keuken Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 20 cm |
| Lengte lampenkap | 350 cm |
| Lengte montageplaat | 15 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 116 cm |
| Product hoogte | 12.50 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 116 cm |
| Verpakking hoogte | 12.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.36 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4.9 W |
EAN
| EAN | 8718881070136 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA Hanglamp staal met kap 35 cm zwart verstelbaar 2-lichts - Blitz aankoopt