QAZQA jeana - Industriele Wand en Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 38 cm - Bruin - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881139741
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Haal een vleugje industriële stijl in huis met de QAZQA Jeana wand- en plafondspot. Dit spotje is perfect als opbouwspot, gemaakt van zwart staal en bruin hout, wat zorgt voor een warme en stoere uitstraling. Met een diameter van 5,50 cm en een breedte van 11 cm past deze spot perfect in elke woonkamer, slaapkamer of keuken.
De QAZQA Jeana wordt geleverd zonder lichtbron, maar is geschikt voor GU10 fittingen en lichtbronnen tot maximaal 28W. Het is mogelijk om de verlichting van deze spot te dimmen, mits je een externe dimmer hebt. Met een hoogte van 14 cm en een lengte van 38 cm is dit spotje duidelijk aanwezig in je interieur.
Deze industriële spot is ontworpen voor gebruik binnenshuis en heeft een IP waarde van IP20. Dit betekent dat de spot alleen geschikt is voor droge ruimtes. De QAZQA Jeana is eenvoudig te monteren aan het plafond of de wand en wordt geleverd inclusief de benodigde bevestigingsmaterialen. Met 2 jaar fabrieksgarantie ben je verzekerd van een duurzame verlichtingsoplossing.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA jeana - Industriele Wand en Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 38 cm - Bruin - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 29,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA jeana - Industriele Wand en Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 38 cm - Bruin - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA jeana - Industriele Wand en Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 38 cm - Bruin - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,16 voor QAZQA jeana - Industriele Wand en Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 38 cm - Bruin - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 09-09-2025. De hoogste prijs was € 44,90 op 10-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 18,74. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 5.50 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Bruin |
| Product gewicht | 0.36 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Industriële spot zwart met hout kantelbaar 2-lichts - Jeana + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881139741 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 9.5 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Woonkamer Slaapkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 11 cm |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 11 cm |
| Verpakking hoogte | 30 cm |
| Verpakking lengte | 12 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
| Wattage per lichtpunt | 28 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881139741 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA jeana - Industriele Wand en Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 38 cm - Bruin - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt