QAZQA jeana - Moderne Hanglamp eettafel - 5 lichts - L 80 cm - Brons - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881143373
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de moderne hanglamp Jeana van QAZQA haal je een stijlvolle eyecatcher in huis voor boven de eettafel. De lamp met vijf lichtpunten is gemaakt van bronzen staal en past perfect in een woonkamer, slaapkamer of keuken met een eigentijds interieur.
Jeana zorgt voor de perfecte verlichting dankzij de GU10 fittingen. Let op dat de lichtbronnen niet zijn inbegrepen, maar deze zijn eenvoudig los bij te bestellen. Bovendien is de hanglamp dimbaar, waardoor je de sfeer in elke ruimte kunt aanpassen naar wens.
De lamp heeft een afmeting van 80 cm in lengte en een hoogte van 172.50 cm, waardoor deze mooi boven een eettafel tot zijn recht komt. De lichtbronnen hebben een wattage van 7W en een levensduur van 15000 uur, waardoor je lang kunt genieten van de verlichting.
Niet alleen is Jeana functioneel, maar ook esthetisch. De rechthoekige vorm en het moderne ontwerp maken van deze hanglamp een echte must-have voor liefhebbers van eigentijdse verlichting. Kortom, met de QAZQA Jeana hanglamp creëer je de ideale sfeer in huis waar je altijd naar op zoek was.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA jeana - Moderne Hanglamp eettafel - 5 lichts - L 80 cm - Brons - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 71,06. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA jeana - Moderne Hanglamp eettafel - 5 lichts - L 80 cm - Brons - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
- Op dit moment is QAZQA jeana - Moderne Hanglamp eettafel - 5 lichts - L 80 cm - Brons - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA jeana - Moderne Hanglamp eettafel - 5 lichts - L 80 cm - Brons - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 53,96 voor QAZQA jeana - Moderne Hanglamp eettafel - 5 lichts - L 80 cm - Brons - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 01-10-2025. De hoogste prijs was € 265,05 op 10-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 211,09. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | QAZQA |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 5 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Brons |
| Vorm | Rechthoek |
| Product gewicht | 2.60 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 400 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Moderne hanglamp zwart met hout 5-lichts - Jeana + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881143373 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 5.4 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Woonkamer Slaapkamer |
| Hoogte lampenkap | 20 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 172.50 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 81 cm |
| Verpakking lengte | 14 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.25 kg |
| Wattage per lichtpunt | 7 W |
EAN
| EAN | 8718881143373 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA jeana - Moderne Hanglamp eettafel - 5 lichts - L 80 cm - Brons - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt