QAZQA jeana - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 100 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881051197
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
We combineren praktisch met sfeer, uitkomst is de Jeana serie! Deze universele spots kunnen overal toegepast worden waar je het graag zou willen. De strakke vormgeving zal zich als een vis in het water voelen bij jou thuis of op kantoor! Kenmerkend voor deze serie is de mate waarin je zelf de touwtjes in handen zult nemen, aangezien je het licht eenvoudig doch doeltreffend kunt richten.
De zwarte spot van staal kan zowel aan het plafond als aan de muur worden bevestigd en de spot kan flexibel worden uitgelijnd dankzij het ingebouwde kogelgewricht. Ideaal om een lichtaccent te plaatsen. De spot kan worden uitgerust met een GU10 reflector tot 35 W.
De plafondspot Jeana met één lamp is functioneel en flexibel. De lamp heeft een hoogte van 15 cm, een breedte van 8 cm en een lengte van 10 cm. De montageplaat heeft een diameter van 8 cm. Je maakt de lamp af met een lichtbron met een fitting van GU10 (max. 35 Watt). Deze opbouwspot is dimbaar met een externe dimmer (dimmer niet inbegrepen).
De Jeana 1 is van het merk QAZQA en is geschikt voor ruimtes zoals de woonkamer, slaapkamer en keuken. Met een diameter van 5.70 cm en een gewicht van 0.20 kg is deze plafondspot een moderne en stijlvolle toevoeging aan je interieur. De spot is vervaardigd van metaal en heeft een IP waarde van 20.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA jeana - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 100 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 12,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA jeana - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 100 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA jeana - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 100 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,90 voor QAZQA jeana - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 100 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 04-03-2026. De hoogste prijs was € 29,90 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 5.70 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 0.20 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 345 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Moderne spot zwart kantelbaar - Jeana + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881051197 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 8 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/93283/energy-label-93283-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 117 mm |
| Verpakking hoogte | 89 mm |
| Verpakking lengte | 132 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
| Wattage per lichtpunt | 35 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881051197 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA jeana - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 100 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt