QAZQA jeany - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 80 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881051081
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de QAZQA Jeany opbouwspot breng je praktisch en sfeervol licht in huis. Deze moderne plafondspot is perfect geschikt voor diverse ruimtes, zoals de woonkamer, slaapkamer of keuken. Met zijn strakke witte design voelt de spot zich overal thuis. Je hebt volledige controle over de verlichting, aangezien je het licht eenvoudig en doeltreffend kunt richten.
Deze opbouwspot heeft een diameter van 3.50 cm en weegt slechts 0.14 kg. De hoogte is 11 cm en de breedte 8 cm. De montageplaat heeft een diameter van 8 cm en is eenvoudig te installeren. De fitting is GU10 en de spot is geschikt voor zowel halogeen als LED lichtbronnen (max. 35 Watt).
De QAZQA Jeany plafondspot is niet alleen stijlvol, maar ook functioneel. De spot is kantelbaar en eenvoudig dimbaar met behulp van een externe dimmer (niet inbegrepen). Hiermee kun je de lichtintensiteit aanpassen naar jouw wensen en sfeer creëren in elke gewenste ruimte.
In de verpakking vind je de moderne witte spot Jeany, inclusief handleiding en bevestigingsmaterialen. Met een fabrieksgarantie van 2 jaar ben je verzekerd van een duurzame verlichtingsoplossing. Kies voor de QAZQA Jeany opbouwspot en verlicht jouw interieur op een stijlvolle en praktische manier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA jeany - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 80 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 11,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA jeany - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 80 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is QAZQA jeany - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 80 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA jeany - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 80 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,90 voor QAZQA jeany - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 80 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 04-03-2026. De hoogste prijs was € 17,90 op 10-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 3.50 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| Product gewicht | 0.14 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Moderne spot wit kantelbaar - Jeany + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881051081 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 8 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/93272/energy-label-93272-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 8.50 cm |
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 8.5 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 8.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| Wattage per lichtpunt | 35 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881051081 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA jeany - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 80 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt