QAZQA jeany - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - H 110 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881051104
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Op zoek naar een praktische en sfeervolle verlichtingsoplossing? Dan is de QAZQA Jeany serie precies wat je nodig hebt! Deze moderne plafondspotjes kunnen overal in huis worden toegepast, of het nu in de woonkamer, slaapkamer of keuken is. De strakke vormgeving zorgt ervoor dat deze opbouwspotjes perfect passen in elk interieur. Dankzij de verstelbare lichtbronnen kun je zelf eenvoudig de richting van het licht bepalen, waardoor je de perfecte sfeer kunt creëren.
Deze spotjes hebben een hoogte van 11 cm en een breedte van 21 cm, waardoor ze perfect zijn voor elke kamer in huis. De lampen worden geleverd zonder lichtbronnen, maar zijn geschikt voor GU10 fittingen met een maximaal vermogen van 35 Watt per lichtpunt. De opbouwspot is dimbaar met een externe dimmer (niet inbegrepen), zodat je de helderheid naar wens kunt aanpassen.
Met een IP-waarde van 20 zijn deze opbouwspotjes veilig te gebruiken binnenshuis. De montageplaat heeft een diameter van 12 cm en is eenvoudig te installeren. In de verpakking vind je één moderne witte spot Jeany, samen met de benodigde handleiding en bevestigingsmaterialen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA jeany - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - H 110 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 20,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA jeany - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - H 110 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA jeany - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - H 110 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,90 voor QAZQA jeany - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - H 110 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 10-12-2025. De hoogste prijs was € 29,90 op 10-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 3.50 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| Product gewicht | 0.30 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Moderne spot wit kantelbaar rond 2-lichts - Jeany + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881051104 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 12 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/93274/energy-label-93274-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 21 cm |
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 8.50 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 12.5 cm |
| Verpakking hoogte | 12.5 cm |
| Verpakking lengte | 8.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.32 kg |
| Wattage per lichtpunt | 35 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881051104 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA jeany - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - H 110 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt