QAZQA jim - Industriele Hanglamp - 3 lichts - Ø 24.5 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881145339
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de QAZQA Jim industriële hanglamp haal je een eyecatcher in huis! Deze zwarte hanglamp is gemaakt van staal en heeft een prachtige ronde vorm. Met zijn diameter van 24.5 cm en hoogte van 140 cm past de Jim perfect in een industrieel interieur in de woonkamer, slaapkamer of keuken.
Deze hanglamp heeft 3 lichtpunten met E27 fittingen, maar let op, de lichtbronnen dienen nog apart te worden besteld. Wil je wat extra sfeer creëren? Dan kun je de hanglamp dimmen, precies naar jouw wens. Let wel op dat de dimmer niet inbegrepen is bij de lamp.
De QAZQA Jim hanglamp is niet alleen stijlvol, maar ook praktisch. Met een IP20 veiligheidsklasse en een vermogen van maximaal 3 x 40W en aansluitspanning van 220V/230V is deze lamp geschikt voor LED-verlichting. Een perfecte aanvulling voor jouw interieur!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA jim - Industriele Hanglamp - 3 lichts - Ø 24.5 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 42,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA jim - Industriele Hanglamp - 3 lichts - Ø 24.5 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA jim - Industriele Hanglamp - 3 lichts - Ø 24.5 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 41,90 voor QAZQA jim - Industriele Hanglamp - 3 lichts - Ø 24.5 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 04-03-2026. De hoogste prijs was € 89,95 op 19-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 48,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 2.20 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Industriële hanglamp zwart - Jim + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881145339 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0.95 cm |
| Breedte montageplaat | 22 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 9.5 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 12 cm |
| Lengte lampenkap | 95 cm |
| Lengte montageplaat | 22 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 24.50 cm |
| Product hoogte | 140 cm |
| Product lengte | 24.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 24 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 24 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.60 kg |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8718881145339 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA jim - Industriele Hanglamp - 3 lichts - Ø 24.5 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt