QAZQA karce - Art Deco Dimbare LED Smart Plafondlamp incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 17 cm - Messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881157998
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geef je Art Deco interieur een stijlvolle upgrade met de QAZQA Karce plafondlamp. Deze prachtige lamp is gemaakt van glas en heeft een elegante messing afwerking. Met een diameter van 17 cm en een hoogte van 22 cm is deze lamp perfect voor verschillende kamers zoals de woonkamer, slaapkamer of keuken.
De Karce plafondlamp wordt geleverd inclusief een E27 smart lichtbron die maar liefst 806 lumen kan produceren. Hierdoor is deze lamp niet alleen een eyecatcher in je interieur, maar ook een krachtige verlichtingsoplossing. Dankzij de ingebouwde dimfunctie kun je eenvoudig de juiste sfeer creëren, en met de mogelijkheid om de lamp op afstand te bedienen via je smartphone of smart home systeem heb je altijd de controle.
De QAZQA Karce plafondlamp voldoet aan alle moderne eisen op het gebied van verlichting. Met slimme functies zoals LED verlichting, dimbaarheid en een smart home integratie is deze lamp een must-have voor iedereen die op zoek is naar zowel stijl als functionaliteit. Creëer de ideale ambiance in huis met de Karce plafondlamp van QAZQA.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA karce - Art Deco Dimbare LED Smart Plafondlamp incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 17 cm - Messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 43,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA karce - Art Deco Dimbare LED Smart Plafondlamp incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 17 cm - Messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA karce - Art Deco Dimbare LED Smart Plafondlamp incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 17 cm - Messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,81 voor QAZQA karce - Art Deco Dimbare LED Smart Plafondlamp incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 17 cm - Messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 09-04-2025. De hoogste prijs was € 63,95 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 30,14. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 17 cm |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Messing Smart LED |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 380 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 1800 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Smart plafondlamp messing met smoke glas incl. Wifi A60 - Karce + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881157998 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Product breedte | 17 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4.9 W |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8718881157998 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA karce - Art Deco Dimbare LED Smart Plafondlamp incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 17 cm - Messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt