QAZQA leia - Landelijke Hanglamp - 3 lichts - Ø 35 cm - Naturel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881149214
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geef jouw landelijke interieur een eigentijdse update met de 3-lichts hanglamp Leia van QAZQA. Deze prachtige hanglamp, gemaakt van textiel in de kleur naturel, voegt een unieke stijl toe aan je woonkamer, slaapkamer of keuken. Met een diameter van 35 cm en een hoogte van 125 cm, zorgt Leia voor de perfecte verlichting in jouw ruimte.
De hanglamp is voorzien van 3 lichtpunten en de hoogte is verstelbaar, zodat je de perfecte positie kunt kiezen. Vergeet niet om lichtbronnen met E27 fitting (max. 40W) apart aan te schaffen om de lamp compleet te maken. Leia is dimbaar, waardoor je eenvoudig de sfeer in huis kunt aanpassen (let op: dimmer niet inbegrepen).
Met specificaties zoals een IP waarde van IP20 en een productgewicht van 2.48 kg, is de hanglamp van hoogwaardige kwaliteit en geschikt voor LED-verlichting. Bovendien wordt de QAZQA Leia geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar, waardoor je verzekerd bent van duurzaamheid en betrouwbaarheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA leia - Landelijke Hanglamp - 3 lichts - Ø 35 cm - Naturel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 70,16. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA leia - Landelijke Hanglamp - 3 lichts - Ø 35 cm - Naturel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA leia - Landelijke Hanglamp - 3 lichts - Ø 35 cm - Naturel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 53,06 voor QAZQA leia - Landelijke Hanglamp - 3 lichts - Ø 35 cm - Naturel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 17-09-2025. De hoogste prijs was € 132,30 op 13-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 79,24. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Textiel |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Naturel |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 2.48 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Landelijke hanglamp zwart met touw 45 cm - Leia + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881149214 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 2.50 cm |
| Breedte montageplaat | 35 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 25 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Kantoor Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 3 cm |
| Lengte lampenkap | 250 cm |
| Lengte montageplaat | 35 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 35 cm |
| Product hoogte | 125 cm |
| Product lengte | 35 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 39 cm |
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 39 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.67 kg |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8718881149214 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA leia - Landelijke Hanglamp - 3 lichts - Ø 35 cm - Naturel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt